Ústavný súd výsmech Slovenska, mojkajú sa.

Autor: Július Kovács | 7.5.2020 o 2:02 | (upravené 7.5.2020 o 12:41) Karma článku: 10,75 | Prečítané:  3557x

Talárdes, Talár des, Ta - lár des. Ihravé Taláre, čo potrebujú pár. Inak „skončia na Kuciaka“.Film „Sviňa“, ktorý tak „dojal“ dvanásť rokov slepých, hluchých, strachom zapudených, ma tiež „dohnal k slzám pohnutia“ 

a od vzrušenia neviem zaspať.

 

Konštrukciou histórie model Plevza, kde podobnosť so všetkým je náhodná, že to nebolli oligarchovia – chovatelia Škrečkov, ale povestné Brucho, čo založilo spolok Škrečkov. 

Škrečok je čulé a hravé zvieratko. Nudu zaháňa hračkami.

Napríklad modrými slúchadlami a samopalom, aby si mohlo nôtiť, Talár des, talár des.

Napríklad profesionálnou čítačkou miliárd či hojdacími bielymi koníkmi, ktoré si tu a tam vykopali hrob, zastrelili sa a zahrabali. Bez pôct.

Napríklad Lolitkami z Čistého dňa, či pre prieberčivých ftákov čo sedia ešte aj dnes na Javory, subdodávkou kalábrijskej mafie. 

Obľúbené koliesko, kde trávi hodiny, mu neprospieva, lebo pripomína väzenské dvory a v zástupe škrečkov vidí iba chrbát pred ním kráčajúceho škrečka.

V spoločnosti Kajetána i Kičuru, Martina i Kvietika, ako blúdia očami po horizonte múru, kedy priletí povestný kapitán v spoločnosti opitého plukovníka.

Smola, ani v krajine zázrakov, kde za pár týždňov bolo uväznených a obvinených viac Talárov, ako vo všetkých krajinách EÚ za čas jej trvania, Dobytok nelieta.

Skladník skladu Talárov je za múrmi a potreboval pomojkať. No Mamojka v čase, kedy v spoločnosti Brucha a exmanželky Hatinu hovoril, ako „ poskladajú „puzzle“ polámaným paragrafom „bol u svokry. Zázraky sa dovtedy vyhýbali ústavnému súdu mierou ponášky „hľadanie riešenia“ predsedom súdu. Aby Mamojka zostal celý a predseda súdu, Ivan Fiačan, nebol „zožratý“.

Talárdes, Talár des, Ta - lár des. Ihravé Taláre, čo potrebujú pár. Inak „skončia na Kuciaka“.

O Sklad Talárov, ako velí tradícia, kedy baby po Praslici usilujú o taviace sa žezlo, doženie Brucho k záverečnému dejstvu.

Pochopí, poznaním Mikuláša Černáka, že s prokurátorom je výhodnejšie spolupracovať. Novým príbehom o dvanásťročnom čase, kedy jeho threema spľasne, ako povestné škrečkové lícne kapsy v roku neúrody v konfrontácií s doposiaľ nepovedaným.

Talárdes, Talár des, Ta - lár des.

Čierne Taláre kúpite, čo nanovo potrebujú spárovať, kúpite na sklade Červenkastých škrečkov iba do konca roku 2020.

Sklad bude pre hrozbu človekom vytvorenej pandémie zlikvidovaný, aby nezmutoval a nanovo neinfikoval tých, ktorí po nových dvanástich rokoch budú tvrdiť o svojej slepote, hluchote a strachu.

 

Inak  ľudí, čo robia veci v rozpore s právom, treba potrestať a nerobiť hrubé čiary za ich špinavosťami, ak sa chcete k nám pridať do  skupiny Antifico a Antismer kliknite na odkaz je nás ako 5000.

                                               ANTIFICO A ANTISMER

  
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Progresívne Slovensko má nové vedenie, Trubana vystrieda Bihariová

Bihariová porazila Trubana pomerom 105 ku sto hlasom delegátov.

Koronavírus na Slovensku: Z 2639 testovaných boli dvaja pozitívni

Nové prípady zachytili v Banskobystrickom kraji mimo karanténnych centier.


Už ste čítali?