My potrebujeme rýchle peniaze, ručí Fico a Erik plače s ním.

Autor: Július Kovács | 12.5.2020 o 12:38 | (upravené 14.5.2020 o 13:37) Karma článku: 10,54 | Prečítané:  18106x

 Našim firmám Matovič dal 10, ale sľúbil rozdať 300 miliónov. Keď o štyri roky potom, čo „v mene Božom“ začal Slovensko brázdiť povestný Mečiarov valec zo Zlatej Idky, poskytol Igorovi Kubišovi, šéfovi STV, Šani Rezeš päť miliónov

, aby založil dve tradície.

Položil základy pre „chytrých komunistov“, ktorí robotníckej triede dali dôkaz o „fungovaní“ Engelsovho modelu s podtitulom , „podiel práce na poľudštení Opice“. 

Zatiaľ čo Alexander Rezeš nadobudol „svoje bohatstvo dlhoročnou poctivou prácou“ v tvrdej industriálnej spoločnosti, Robert Fico bol pre rýchly prechod na spoločnosť informačnú a vedomostnú. Tu už sa bohatstvo „zháňalo vlastnou hlavou“.ň

Igor Kubiš nikdy nesplatil pôžičku, čo bolo zmluvným stranám zrozumiteľné ešte pred podpisom. Ako riaditeľ slovenskej televízie, tiež založil tradície.

Povestnou „Kapustovinovou“ žurnalistikou udržať Valec v intenciách vychýreného.“Na večné časy a nikdy inak“.

S dvoma výnimkami. Na Deň Zelá v Stupave dozrieť, aby Mečiarov valec mal zákaz jazdy mestom, lebo kapustné Hlavy mali obrovský význam pre iný pamätný deň.

Deň daňovej povinnosti, kedy Kapusty dávali a Hlavy brali historickou tradíciou. Každému podľa jeho potrieb, každému podľa jeho zásluh.

Niet nad čaro tradícií, ktoré sa natoľko vryjú pod kožu, až zľudovejú.

Kapustoviny na Markíze prevzali štafetu v čase, kedy Kočner s Ruskom boli na nože, no iba preto, aby zaostrili husie pierko na neskorší podpis zmeniek a poskytli priestor pre súboj.

Dzurindu s Ficom pod sloganom a rozochvenými divákmi „Angeliky, Markízy anjelov“ – „Zachráňme Markízu“. 

Vyhral Pavol Kapusta od Kubiša, čoho dokumentom je čas, keď červený barón Vyprášil, Rudolf Schuster, pochodoval so SOP a komunistom Migašom z SDĽ do prezidentského paláca. S náručou Svätoplukových prútov.

ANO, aj áno manželov Ruskovcov, potrebovalo svoje „kapustoviny“ o čom by Erik aj Tomáš vedeli dlho rozprávať. S podtitulom – „Kaliňákoviny“.

Krátko potom, čo NAKA uložila Kočnera do iného ubytovacieho zariadenia, zmizli všetky nahrávky jeho televízneho štúdia s názvom „Na pranieri“. Šlo o nebývalý experiment, kde stredobodom záujmu neboli novinári z kategórie Pavol Kapusta, ale tí, čo poctivou žurnalistikou skladali mozaiku obrazu zločinnej moci posledných dvanástich rokov, aby jeden z nich zaplatil svojim životom. Ján Kuciak.

Aj média majú svoje povestné „čierne diery“. Rok a čosi po tv Kočner bola ponuka s Kmotríkovým slaboduchým Bielikom slabou náplasťou na „požiadavky trhu“.

Až posledným februárom tohto roku, kedy hrozba akcie – od Kajtána po Kvietika – začala vytvárať obraz plošnej akcie odvozu adeptov na susedov Kočnera, vrátila „kapustoviny“ do života.

Na telo a Focusoviny.

Posledné vydanie s podtitulom – „našim ľuďom a našim firmám rozdal Matovič iba 10 miliónov“ – kde Erik Tomáš 60 minút rozvíja svojho Fica a jeho slogan „My potrebujeme rýchle peniaze“ – vytvára pre Kovačiča so Slosiarikom celý rad kapustovin do ich dramaturgie. 

Napríklad :Prechlastal Fico všetky milióny, ktoré ukradol občanom Slovenska už za 28 dní po hanebnom volebnom výprasku od zodpovedných ľudí Slovenska ?

Alebo, špeciálne pre ženy.

Kto má krajšie lícne jamky, Ficov Pellegríni, alebo Pellegrini Erika Tomáša ?

Lebo, keď už Mečiar v „mene Božom“ rozbehol svoj povestný valec zo Zlatej idky, Fico mu zvýšil rýchlosť „valcovania“, bolo by pohŕdaním tradíciami, aby Pellegrinimu bola odňatá možnosť presadnúť z Traktora na Valec.

Inak  ľudí, čo robia veci v rozpore s právom, treba potrestať a nerobiť hrubé čiary za ich špinavosťami, ak sa chcete k nám pridať do  skupiny Antifico a Antismer kliknite na odkaz je nás ako 5000.

                                               ANTIFICO A ANTISMER

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

100 ROKOV OD TRIANONU

Mesto maďarónov a odpadlíkov. Príchod Čechov vyvolal v Košiciach zdesenie (rozhovor)

Košice zaujímali v maďarskej národnej pamäti prominentné miesto.

Progresívne Slovensko má nové vedenie, Trubana vystrieda Bihariová

Bihariová porazila Trubana pomerom 105 ku sto hlasom delegátov.

Píše László Sólymos

Matovičovo gesto Maďarom bolo fiasko

Premiér dostal facku vo forme memoranda od strany SMK.


Už ste čítali?