My potrebujeme rýchle peniaze, ručí Fico a Erik plače s ním.

Autor: Július Kovács | 12.5.2020 o 12:38 | (upravené 14.5.2020 o 13:37) Karma článku: 10,54 | Prečítané:  18148x

 Našim firmám Matovič dal 10, ale sľúbil rozdať 300 miliónov. Keď o štyri roky potom, čo „v mene Božom“ začal Slovensko brázdiť povestný Mečiarov valec zo Zlatej Idky, poskytol Igorovi Kubišovi, šéfovi STV, Šani Rezeš päť miliónov

, aby založil dve tradície.

Položil základy pre „chytrých komunistov“, ktorí robotníckej triede dali dôkaz o „fungovaní“ Engelsovho modelu s podtitulom , „podiel práce na poľudštení Opice“. 

Zatiaľ čo Alexander Rezeš nadobudol „svoje bohatstvo dlhoročnou poctivou prácou“ v tvrdej industriálnej spoločnosti, Robert Fico bol pre rýchly prechod na spoločnosť informačnú a vedomostnú. Tu už sa bohatstvo „zháňalo vlastnou hlavou“.ň

Igor Kubiš nikdy nesplatil pôžičku, čo bolo zmluvným stranám zrozumiteľné ešte pred podpisom. Ako riaditeľ slovenskej televízie, tiež založil tradície.

Povestnou „Kapustovinovou“ žurnalistikou udržať Valec v intenciách vychýreného.“Na večné časy a nikdy inak“.

S dvoma výnimkami. Na Deň Zelá v Stupave dozrieť, aby Mečiarov valec mal zákaz jazdy mestom, lebo kapustné Hlavy mali obrovský význam pre iný pamätný deň.

Deň daňovej povinnosti, kedy Kapusty dávali a Hlavy brali historickou tradíciou. Každému podľa jeho potrieb, každému podľa jeho zásluh.

Niet nad čaro tradícií, ktoré sa natoľko vryjú pod kožu, až zľudovejú.

Kapustoviny na Markíze prevzali štafetu v čase, kedy Kočner s Ruskom boli na nože, no iba preto, aby zaostrili husie pierko na neskorší podpis zmeniek a poskytli priestor pre súboj.

Dzurindu s Ficom pod sloganom a rozochvenými divákmi „Angeliky, Markízy anjelov“ – „Zachráňme Markízu“. 

Vyhral Pavol Kapusta od Kubiša, čoho dokumentom je čas, keď červený barón Vyprášil, Rudolf Schuster, pochodoval so SOP a komunistom Migašom z SDĽ do prezidentského paláca. S náručou Svätoplukových prútov.

ANO, aj áno manželov Ruskovcov, potrebovalo svoje „kapustoviny“ o čom by Erik aj Tomáš vedeli dlho rozprávať. S podtitulom – „Kaliňákoviny“.

Krátko potom, čo NAKA uložila Kočnera do iného ubytovacieho zariadenia, zmizli všetky nahrávky jeho televízneho štúdia s názvom „Na pranieri“. Šlo o nebývalý experiment, kde stredobodom záujmu neboli novinári z kategórie Pavol Kapusta, ale tí, čo poctivou žurnalistikou skladali mozaiku obrazu zločinnej moci posledných dvanástich rokov, aby jeden z nich zaplatil svojim životom. Ján Kuciak.

Aj média majú svoje povestné „čierne diery“. Rok a čosi po tv Kočner bola ponuka s Kmotríkovým slaboduchým Bielikom slabou náplasťou na „požiadavky trhu“.

Až posledným februárom tohto roku, kedy hrozba akcie – od Kajtána po Kvietika – začala vytvárať obraz plošnej akcie odvozu adeptov na susedov Kočnera, vrátila „kapustoviny“ do života.

Na telo a Focusoviny.

Posledné vydanie s podtitulom – „našim ľuďom a našim firmám rozdal Matovič iba 10 miliónov“ – kde Erik Tomáš 60 minút rozvíja svojho Fica a jeho slogan „My potrebujeme rýchle peniaze“ – vytvára pre Kovačiča so Slosiarikom celý rad kapustovin do ich dramaturgie. 

Napríklad :Prechlastal Fico všetky milióny, ktoré ukradol občanom Slovenska už za 28 dní po hanebnom volebnom výprasku od zodpovedných ľudí Slovenska ?

Alebo, špeciálne pre ženy.

Kto má krajšie lícne jamky, Ficov Pellegríni, alebo Pellegrini Erika Tomáša ?

Lebo, keď už Mečiar v „mene Božom“ rozbehol svoj povestný valec zo Zlatej idky, Fico mu zvýšil rýchlosť „valcovania“, bolo by pohŕdaním tradíciami, aby Pellegrinimu bola odňatá možnosť presadnúť z Traktora na Valec.

Inak  ľudí, čo robia veci v rozpore s právom, treba potrestať a nerobiť hrubé čiary za ich špinavosťami, ak sa chcete k nám pridať do  skupiny Antifico a Antismer kliknite na odkaz je nás ako 5000.

                                               ANTIFICO A ANTISMER

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Autorská strana Samuela Marca

Správa o stave republiky: Vládnu nám Fekišovce (píše Samo Marec)

Mali plné ústa rečí o boji proti papalášom, ale pri prvej príležitosti sa sami papalášmi stali.

KOMENTÁR PETRA SCHUTZA

Čas na zadné dvierka

Právny štát sa odkladá. Poľsko a Maďarsko zrejme prinútia Úniu k ústupu.


Už ste čítali?