Oligarchovia prave hodili Pelleho cez palubu a podporujú marxistov Fica a fašistov Kotlebu

Autor: Július Kovács | 18.5.2020 o 12:23 | (upravené 23.5.2020 o 5:54) Karma článku: 10,45 | Prečítané:  8485x

Časť z Najbohatších piatich ľudí, čo ovládajú Slovensku, hodili Pellegríniho cez palubu a vytvárajú priestor fašistom od Kotlebu a militantným marxistom Fica a jeho Smer-SD. Pellegrini sa na obrazovky TA 3 a Markízy nedostane!  

Ak niekto žije v naivnej predstave, že preliata krv 21.februára 2018 vo Veľkej Mači utíšila najodpornejší smäd, smäd po krvi, potom by mal nájsť svojho múdreho terapeuta. Aby ho poslal skúsiť šťastie inam. Tam, kde sa múdry človek obáva vstúpiť. 

Slovensko, ešte nepripravené, čaká na svojich dvoch „masových vrahov“. 

Ale s tými dvoma fašistami a komunistami, máme predsa niekoľkonásobnú skúsenosť. 

Keď človek listuje písmenka  psychológa Joela Norrisa, má viac ako pocit, že jeho sedem kľúčových krokov vraha vychádzajú z našej historickej skúsenosti. Aj kroky ideových vrahov zastanú vždy na siedmej priečke, kde prichádza depresia a poznanie vraha, že nič sa nezmenilo. Iba občania sa prizerajú novej partií hlupákov, ktorých múdrosť historického odkazu nemôže vyviesť z miery a odradiť.

Akýkoľvek pokus o Pellegriniho „zodpovednú zmenu“ nemá pre piatich vlastníkov Slovenska žiadnu cenu. Ba ani garanciu toho, čo je považované za najúčinnejšie afrodiziakum moci.

Moc, peniaze, baby.

Zábezpeka, že v systéme páchnucej mrciny zvanej spravodlivosť na slovenský spôsob, je v rukách Roberta Fica.

Presnejšie v jeho britkom jazyku. 

Iba mlčanie Roberta Fica, za ktorého mocovanie sa mocou sa nič neukradlo či neskorumpovalo vo väčšej intenzite, ako za Mečiara, kde ani klinec sa nedal sprivatizovať bez jeho súhlasu, je poistkou pre tých päť mocipánov Dunaja a Tatier.

Hrozba vytvorenia zásadných zmien v polícií, prokuratúru či justícií, spolu s obrazom zásahu NAKA, ako v putách odvádzajú Roberta Fica do vyšetrovacej väzby a on časom začne si spomínať a hovoriť a spolupracovať, ako sudcovia pri Kočnerovi, musí byť odstránená.

Nikdy nebolo Slovákom „lepšie“, ako v časoch kedy sa arizovalo, kedy sa rabovali úspory obyvateľstva pod kepienkom menovej reformy, kedy sa znárodňovalo,  kedy sa privatizovalo či tendrovalo, kedy každý s čo i len malou mocou demonštroval, že ostatní  neznamenajú nič.

V štáte, kde Boh je zaliaty v alkohole od povestného marca 1938, kde aj kňazi potláčajú spomienky na vieru od povestného februára 1948, kde ani v štáte „demokracie“ mocným málokto číta to najpodstatnejšie. 

„My, ľud, dávame vláde nasledujúce výsady a práva“.

Slová z roku 1934 - „Pôjdeme do Reichstagu získať zbrane demokracie z jej arzenálu a štát bude financovať našu „bojovú mašinériu“ – majú tú istú výpovednú hodnotu, ako slová Roberta Fica o „silnej ľavicovej opozícií“ z marca 2020.

Odkaz z filmu Pelíšky a Všichni dobří rodáci je po desaťročiach nanajvýš aktuálny - ,,Rozkaz byl jasný. Nesmí projet.“

Odkaz z roku 2020 o rozkaze nie je vraždou človeka, ktorý sa ocitol rovnako oblečený na správnom čase v nesprávny okamih, ale odkazom o zastavení akéhokoľvek pokusu o spravodlivosť na Slovensku.

Prvý pokusný balón vypustili dvaja marxisti od Fica spolu s dvoma fašistami od Kotlebu pred pár dňami.

Nacisticko marxistická zberba podporovaná 5 najbohatšími oligarchami.  Poslanci Smeru-SD a ĽSNS spoločná platforma. Hovoria o ochrane normálneho Slovenska Ján Podmanický, Marián Kéry a poslanci ĽSNS Tomáš Taraba, Filip Kuffa na spoločnej tlačovke.Nacisticko marxistická zberba podporovaná 5 najbohatšími oligarchami. Poslanci Smeru-SD a ĽSNS spoločná platforma. Hovoria o ochrane normálneho Slovenska Ján Podmanický, Marián Kéry a poslanci ĽSNS Tomáš Taraba, Filip Kuffa na spoločnej tlačovke. (FB)

 

„Ak sa jedná o hodnotové záležitosti, ak sa jedná o ochranu normálneho, prirodzeného Slovenska, v takom prípade sa poslanci naprieč politickým spektrom vedia spojiť,”

Podobne ako Pakt Hitler - Stalin bola zmluva medzi Hitlerovým Nemeckom a Sovietskym zväzom vedeným Stalinom. Hitlerovi sa vďaka tejto zmluve podarilo nielen získať dôležitého spojenca, ale garantovať aj jeho neutralitu. Dnes pakt Fic Kotleba, nič nové.

Ak som odporúčal v úvode múdreho terapeuta, tu je. Od Jána Kalinu z jeho povestnej knihy „Tisíc a jeden vtip“.

Na dvore blázinca stojí vysoká tyč. Jeden z pacientov sa po nej vyšplhá, a keď je celkom hore, vyberie z vrecka papier, čosi naň napíše a pripne ho navrch tyče. Potom sa šikovne pustí dolu. Všetci sa ho vypytujú: „Čo si tam napísal?“ „Nepoviem.“ Keďže to nikomu nechce vyzradiť a vyjsť hore nik iný nedokáže, riaditeľ prikáže priniesť hasičský rebrík a sám sa vyberie do výšin. A na papieri je napísané: koniec tyče.

Hrozba, že občania Slovenska si tiež prinesú svoj rebrík a pôjdu si pozrieť, čo je napísané na konci tyči, tu bola zasiata. A tak zostáva otázka.

Či „blázon“ docieli právny štát, alebo absolvujeme znovu Sedem kľúčových krokov zabíjania od Joela Norrisa.

Inak  ľudí, čo robia veci v rozpore s právom, treba potrestať a nerobiť hrubé čiary za ich špinavosťami, ak sa chcete k nám pridať do  skupiny Antifico a Antismer kliknite na odkaz je nás ako 5000.

                                               ANTIFICO A ANTISMER

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁR PETRA SCHUTZA

Čas na zadné dvierka

Právny štát sa odkladá. Poľsko a Maďarsko zrejme prinútia Úniu k ústupu.

Nového šéfa polície vyberá aj Spišiak. Prišli štyri prihlášky

Konečné slovo pri výbere bude mať minister Mikulec.


Už ste čítali?