Zabíjačka advokátov a sudcov s Kočnerom sa pre pandémiu vo väzení prekladá

Autor: Július Kovács | 25.5.2020 o 10:33 | (upravené 31.5.2020 o 14:19) Karma článku: 5,02 | Prečítané:  1364x

na predvianočné rokovanie Súdnej rady. „Svet patrí tým, čo sa neposerú.“ Tvrdím spolu s Charles Bukowskim pri Lenke  Praženkovej, ktorá „okamžite odišla“ zo zabíjačky Kočnerových advokátov a sudcov.   

Vzhľadom na jej hmotnosť, bol to hrdinský čin porovnateľný s vojakom japonského cisára, ktorého našli pri obrane ostrova 40 rokov po vojne.

„Rodina je muž a žena“, hovorí to poslankyňa od Kuffu i od Jonáša s umelým obočím.

„Ženy za socializmu mali lepší sex“. Tvrdím spolu s Kristen Ghodseovou pri Anne Záborskej. Tvrdím, lebo ma opantávajú mrákoty nad hrdinstvom tejto ženy, čo socializmus zažila, že dokáže teraz v „kapitalizme“ žiť vedľa Vašečku s Kuffom.

Kristen Ghodseová spolu s Annou Záborskou hľadajú odpoveď, ako je možné, že v „regulovanom kapitalizme“ sveta zadarmo Roberta Fica, kde socializmus u vybraných funguje ako má, ženy v KĽDR nezažívajú orgazmus permanentný.

Napoviem im, prekážkou je jakobín Blaha, ktorý nezabránil, aby do mainstreamových médií prenikali informácie, ktoré narúšajú rovnováhu medzi prácou a rodinou socialistickej ženy a vkladajú povestné kazítka do kvalitného sexu.

„Do Venezuely, krajiny s najväčšími zásobami ropy, dorazil tanker s pohonnými hmotami z Iránu“. Ďalšie veľké víťazstvo idei socializmu.

Niet div, že súdružky a súdruhovia sú zmätení, nekresťanský ejakulujú mimo ideologickej pošvy a záhadne strácajú pamäť pri hľadaní tých správnych postelí.

Nová členka súdnej rady nominovaná Borisom Kollarom, Alena Svetlovská, kamarátka Borisa z jeho povestných bratislavských „Prašiakov“, je prvým pokusom o „zásadnú reformu“ justície modelom „Neprávny štát Roberta Fica“.

Kedysi pracovala pre človeka s mafiánskych zoznamov, Surovčíka, manžel pre iného zo zoznamu, Čongrádyho.

No a čo, aj Kočner si po dlhých rokoch spomenul, že on mal na Donovaloch hotel a Kollar vleky a tak zosúlaďovali spoluprácu v záujme dobrého biznisu.

Svedkovia so skúsenosťou zvanou „na vlastnej koži“ zasvätene tvrdia, že vo väzení si spomenie človek na všetko.

Znalci z protialkoholických liečební zase upozorňujú na základné pravidlo.

Nikdy nemiešaj.

Inak vyzerá vytriezvenie po Opici privodenej opitosťou moci a inak sa škerí tá tupá odporná opica, keď zrazu s ňou sedíš v poslednej lavici parlamentu. Z roka na rok viac a viac pripomínajúceho starožitníctvo, v ktorom sú vystavované kúsky historických omylov. Fašizmu i socializmu, lebo kúpychtivosť časti zberateľov je nenásytná.

Robert Fico sa včera priznal, že klamal, čo je u neho jav prirodzený.

Slovensko bolo za jeho vlády právnym štátom.

Verím, že je zložité uchovať šestnásťročnú spomienka na čas, kedy dnes polopredseda Smer-SD v čase opozičnej streľby od boku vykrikoval :

„Slovensko nie je právny štát“ !

Áno, súdruh birmovaný komunista, dobre hovorí. 

Spomienkami Kata, ktorý bol taký dobručký, že v nedeľu, kedy sa nevešali ľudia ani prádlo, nosieval dva a pol metrovú oprátku domov, aby ju svojim vnukom prerábal na Švihadlo. (Ján Skácel).

No a tak strach občanov Slovenska, že nádej spísaná kdesi na začiatku neprávneho štátu babráka Fica Mariánom Kočnerom s názvom – „Poučenie z krízového obdobia justície“ – zomrela, je neopodstatnený.

Noví opilci moci, v zajatí pandémie, horlivo píšu diel druhý. V záujme tradície dobrého biznisu Kočnera a Kollara.

Poučenie pre občanov Slovenska, ktorí volili zmenu s naplnením odkazu Pellegríniho – „Padni komu padni“ a zapĺňaj väzenia – prichádza spoza Atlantiku.

„Americké úrady upozorňujú občanov na agresívnych potkanov hľadajúcich potravu. Zavreté reštaurácie ich nútia pátrať po odpadkoch inde. Správa hovorí, že časť z nich sa uchyľuje ku kanibalizmu. Aby prežili.

Inak  ľudí, čo robia veci v rozpore s právom, treba potrestať a nerobiť hrubé čiary za ich špinavosťami, ak sa chcete k nám pridať do  skupiny Antifico a Antismer kliknite na odkaz je nás ako 5000.

                                               ANTIFICO A ANTISMER

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?