Predkladáme alternatívu pre kriminálnikov zo Smeru , Oligarchov a zlodejov.

Autor: Július Kovács | 26.5.2020 o 22:51 | (upravené 31.5.2020 o 14:18) Karma článku: 5,69 | Prečítané:  1019x

A. Buď vrátiť všetok majetok a vypadnúť zo Slovenska a nikdy sa sem nevrátiť. B. Ak na to nepristanú zatknúť a zavrieť do basy.  

Veci sa nehybu, alebo sa hýbu veľmi pomaly, samozrejme budeme podporovať Igora Matoviča ak bude plniť predvolebné sľuby, ale v pripade že ich plniť nebude, alebo zmeny budú pomalé a nevýrazné ideme urobiť pre najbližšie voľby poistku, štandardnú demokratickú stranu iného typu.

Od roku 89 zbohatli hlavne bývalí komunisti ŠtBáci a hlavne absolventi moskovských politických škôl a dnes ich detičky. Oni vykradli odhadom možno 100 miliárd EUR, z tohto majetku stihli už väčšinu prešustrovať.

K majetku neprišli v žiadnom prípade poctivým podnikaním, ale špinavou privatizáciou, rozkrádaniu majetku štátu, tunelovaním Eurofondov.

Na Slovensku je spusta nimi sprivatizovaných budov, pozemkov, aj podnikov. Obrovské množstvo z nich chátra a strácajú hodnotu. Stačí si prejsť kúpeľne mestá napríklad Korytnica, Trenčianké Teplice kde Mečiar sprivatizoval hotely Lipa a Salvator, 20 rokov hnijú, koroduju, na balkónoch aj na komínoch im rastú briezky, v zime sú útulkom bezdomovcov. Ale toto je len omrvinka v tomto mori. V Bratislave kukurica, kasárne, stredná dopravná škola a ďalšie budovy aj v centre Stareho mesta.

A nemame ani zakon, aby sa o tieto sprivatizované veci postarali. Vo vyspelých krajinách tieto budovy prepadajú v prospech štátu. Títo hajzli to takmer za babku sprivatizovali často tieto peniaze ani nezaplatili, lebo nesplatili úver a previedli trebars na pribuzných. Čo je s filmovými štúdiami na Kolibe.

Odňať im to a pokutovať ich, dať im termín.

Títo hajzli sa nepolepšia, nasľubujú hory doly a nesplnia nič. Dodržiavanie zmlúv a pravidiel im nič nehovorí, obidu ich. Koľko máme Kočnerov. Pritom Kočner je len prasiatko oproti mega bravom ako sú Počiatek, Široky, Haščák, Fiľo, Penťaci, J and T a ďalší. Preto zakladame stranu bez komunistov bez nacistov. U nás sú komunisti SMER a nacisti ĽSNS a nechceme ani nikoho kto bude spolupracovať s Vážnym, Guspanom a inými darebakmi.

Nejdeme nikoho vešať, ale ak niekto ukradol niečo, urobil trestný čin, musí byť potrestaný a spravodlivo odsúdený. Nebudeme ani štrngať kľúčikmi a nebudeme robiť ani hrubé čiary. Národné je nie vyspevovať Harabínovske kraviny, ale očistiť národ od hej Slovakov a falošných birmovaných kresťanov.

S týmito ľuďmi sa štát postaviť nedá sú ako morová nákaza, ktorú treba zlikvidovať, lebo nakazia všetko okolo, ak ich necháme na pokoji.

Naša strana sa bude volať Občianska strana a v najbližších dňoch dostanete inštrukcie, kto sa chce pridať je vítaný, každý šikovný človek okrem Smerákov, Komunistov a Náckov.

Inak  ľudí, čo robia veci v rozpore s právom, treba potrestať a nerobiť hrubé čiary za ich špinavosťami, ak sa chcete k nám pridať do  skupiny Antifico a Antismer kliknite na odkaz je nás ako 5000.

                                               ANTIFICO A ANTISMER

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?