Komédia organizovanej kriminálnej skupiny Smer

Autor: Július Kovács | 27.5.2020 o 11:02 | (upravené 31.5.2020 o 14:18) Karma článku: 11,58 | Prečítané:  4292x

Ich posledná šanca je vyvolať prevrat alebo kúpiť si časť súčasnej vlády. Spajajú sa s fašistami a ich ľudia sa drźia v štátnej správe ako kliešte. Dodnes táto mafia ovláda justiciu, prokuratúru aj časť polície.  

Každá lotrovina ochraňujúca ulúpených 46 miliárd, nedajbože v obraze otvárajúcich sa väzníc, je dovolená. Aj v podobe slaboduchej komédie Fica s Pellegrínim.

Vraj žiadna korupcia a všetci boli v poriadku. Pod obrázkom je ďalší článok. Vraj žiadna korupcia a všetci boli v poriadku. Pod obrázkom je ďalší článok. (FB)

Po voľbách 2020 začína spoločnosť tušiť, že jediným bohatstvom, ktoré má, sú darebáci. Lotri, ktorým sa nechce nechať sa ukrižovať po pravici i ľavici. Otázka, kto potrebuje prevrat, puč, revolúciu, aby ich kompletný zoznam poznalo Slovensko, už nepotrebuje odpoveď. 

Včerajšiu Tlačovkovú revolúciu Fica s Pellegrínim, z pohľadu protipólu vyššieho princípu mravného, možno prirovnať ku konaniu člena ĽSNS Jozefa K., ktorý po vražde prinútil manželku k odstráneniu mŕtvoly Romana A., aby sa s ním nerozviedla.

Robert Fico oznámil, že nemá kam ísť, lebo Bonaparte je spustošené rovnako, ako štát a jeho ľudia. Je dotrhaný, unavený a potrebuje nových bojovníkov, lebo jemu sa už nechce vybehnúť na barikády. Atmosféra umelo vytvorenej totálnej opustenosti predsedu vyvolávala obraz Robinsona bez Piatka.

Peter Pellegríni zvládol dlhý čas študovania roly herca rebela dokonale aj s koncovkou úteku pred otázkami novinárov. Taká osvedčená ficovská pointa. Ďalšia otázka, ticho, ďalšia otázka nedostala priestor, aby sa nezmenila na rolu anarchistického Unabombera.

Pellegríniho „revolučný akt“, bol čítaný v prítomnosti Richarda Rašiho, maskota solárií a samoopaľovacích krémov, fitnesiek a anabolík, pravej ruky Róberta Kaliňáka, Denisy Sakovej a známeho košického trpiteľa  „pod papučou“ Petra Žigu, s ktorým sa svokra a manželka nebavia o rodinnej firme na holorúby.

Reakciu „najlepšieho ministra vnútra“ a autora „Doby kešu“ i malého Laciho s fúrikom, Roberta Kaliňáka, doviala púštna búrka až hen z Dubaja :

„Vnútrostranícky život je zásadne odlišný od voličského. Voličom ponúkate víziu Slovenska a členom strany víziu Smeru“.

Preložené slovami jeho priateľa a spoločníka v „podnikaní“, Jána Počiatka, ktoré odzneli z Kočnerovej nahrávky zo štúdia GP a Dobroslav Trnka. So šéfom sa treba podeliť 50 na 50. To je jediná vízia pre členov Smeru.

Vízia pre voliča, vízia Slovenska, je tiež jednoduchá. Svet zadarmo, o ktorom už viac ako 100 rokov všetci rozumní vedia, že je svetom najnákladnejším a bez pridanej protihodnoty, kedy cesto socialisti skonzumujú skôr, ako upečú koláče.

Na tlačovkovej revolúcií socialistov boli inšpirujúce iba dva taktické ťahy.

Ani na jednej neodznelo posolstvo voličom v podobe – „Mea culpa“.

Na jednej zaznela výzva na zber novej voličskej úrody.

„Potrebujeme nových bojovníkov, nie slniečkárov, ale bojovníkov, čo sa vedia postaviť na barikády“.

Robert Fico si dlhodobo pripravoval regrútov na barikády spolu s ich voličmi. Od obrany súdom odsúdeného Milana Mazureka až po kruhovú obranu obdivovateľa Jozefa Tisa a jeho fašistického štátu.

Jána Podmanického, toho času na úteku.

Niet div, že v posledných mesiacoch 1 488 krát seklo fašistu Mariána Kotlebu v Hákových krížoch. Pred súdom s poznaním trestu väzenia až na osem rokov.

Na Roberta Fica nespadol kosák s kladivom v Polepšovni potom, čo oznámil, že bude skladať vzorec nového správania sa. V politike, čo nepotešilo „idiotov a protislovenské prostitúky“, lebo iba „idiot môže napísať“...

Na tlačovkách sa nikto nepýtal na zásadné. Koľko materiálov má Fico na každého funkcionára strany Smer, ktorý plnil „víziu Smeru“. So šéfom 50 na 50.

No a tak nádej voličov po voľbách 2020, že „Múzeum fašistických a komunistických symbolov bude v Leopoldove“ včera dotlela.

Kompletný zoznam darebákov a lotrov Slovenska spolu s ubránením si ulúpeného bohatstva ľuďom vo výške 46 miliárd zostane po včerajšej komédií o „tlačovkových revolúciách“ najprísnejšie stráženým bohatstvom.

Lotrov a darebákov.

Takže sa mi vyhráža Smer toto pripajam 29.5.2020 

Video ako sa mi vyhrážajú SmeráciVideo ako sa mi vyhrážajú Smeráci (Kovacs)

 

 

Inak  ľudí, čo robia veci v rozpore s právom, treba potrestať a nerobiť hrubé čiary za ich špinavosťami, ak sa chcete k nám pridať do  skupiny Antifico a Antismer kliknite na odkaz je nás ako 5000.

                                               ANTIFICO A ANTISMER

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?