Parlament povedie R.,Fico, aj rokovania o novej vláde.

Autor: Július Kovács | 29.5.2020 o 8:59 | (upravené 31.5.2020 o 14:20) Karma článku: 10,38 | Prečítané:  7689x

Parlament povedie R. Fico, už nie z poslednej lavice, aby bez poverenia prezidentky rokoval o zostavení novej vlády.

Po 2024 rokoch dostáva rímsky stoický filozof Seneca tvrdú ranu. Je to Slovensko, ktoré sa v čase zvládania pandémie opakovane stáva stredobodom záujmu sveta.

R.Fico, „otec sociálneho štátu“. Dvanásť rokov odmietaný Kartografickými ústavmi sveta o jeho zakreslenie do máp nezahadzuje flintu do žita. Svet musí konečne pochopiť, že na nešťastí druhých môže byť človek šťastným.

Ani nie za 24 hodín povestné „proletárske“ kladivo štyroch milionárov okolo Petra Pellegríniho narazilo na nabrúsený „roľnícky“ kosák R.Fica. A stiahla „chvost“. Aj s povestnou motorovou kosačkou.

A aj Béla Bugár v Šamoríne pri sadení paradajok videl, že všetko zostalo „Po Starom“. Ako by povedal milenec histórie z čias „Otca vlasti“ a jeho povestných bratislavských Pasienkov.

Pellegríniho nepoložil na lopatky On, ale tradične ona.

Minulosť, ktorá tu celé obdobie po textilnej revolúcií dokazuje, že obálky, ktoré svojho času nachádzal Mečiar na stole majú aj svoj ekvivalent. Čas, kedy duelant o „kráľovský trón“ socialistov v úpadku, nachádza obálku doma v posteli.

Nuž zložité tváriť sa po dvadsiatich rokoch v spoločnosti, ako hovorí Tomáš Janovic, keby socialisti kradli popri tom, že niečo robia, ale oni kradnú popri kradnutí, je zložité prísť po Mr.Čističovi v maske Čistého.

Tak je, tam, kde nie je dar ducha čo plodí myšlienky poväčšine chýba aj stolička pre rozum a jeho príkaz mlčať.

Včera, na špeciálnom súde v Pezinku, sa do zápisnice sudkyne, ktorá už poslala dvoch „vlasteneckých“ exministrov do chládku, dostala aj informácia o novej kryptomene.

S názvom „Symboly ( aj slovenského) fašistického štátu“. Citujem obžalovaného M.Kotlebu :

„1488, či 777, alebo 2028, ide o reálne finančné prostriedky, ktoré sú zazmluvnené a presúvané na účtoch a nie nejaké symboly, symboly sa na účty presúvať nedajú.“

Ekonomický svet je v šoku. Strana neonacistov, fašistov, kriminálnikov i vraha dokázala vytvoriť projekt, ktorý má ambíciu kymácať finančným trhom. Podobným z čias Tisa a jeho 500 mariek pre Hitlera za definitívne vyriešenie židovskej otázky podľa pravidiel tretej ríše.

„Blood and Honour“ (Krv a česť).

V čase, kedy aj Borisovi Kollarovi sa čím ďalej pozdáva záverečná scéna života Benita Mussoliniho – „Hlavou dolu“ – „špeditérska firma“ aj jemu priváža jeho minulosť.

Maniere z bujarých osláv u Kočnera a jeho Donoval.

Boris Kollar Matteom Salvinim rozkmásal Spoločné vyhlásenie podpísané prezidentkou, predsedom parlamentu a predsedom vlády o zahraničnopolitickom konsenze.

Veru, veru, tá minulosť a jej plod pravej lásky, tá je vždy nešťastná  

Dva mesiace a tri dni po vražde Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej taliansky parlament zvolil do svojho čela Roberta Fica a poveril ho zostavením novej vlády.

Pri druhom výročí vraždy dvoch mladých ľudí, slovenský Fico „zaplakal“. Tiež nad svojou minulosťou :

"Vražda bola zneužitá na politické ciele. Keby nebola vražda, a nebola by zneužitá medzinárodne, tak vnútroštátne, dnes tu takto pred vami stojím ako predseda vlády s 30 percentami podpory slovenskej verejnosti."

Tak to býva, že nešťastní v krajine, kde ľud je spokojný a občan netrpezlivý, je ten, kto má zmysel iba pre čierny humor.

A toto Vám robí skryte Smer pomocou zbytkov policie ktorú ovláda

Video ako sa mi vyhrážajú SmeráciVideo ako sa mi vyhrážajú Smeráci (Kovacs)

Inak  ľudí, čo robia veci v rozpore s právom, treba potrestať a nerobiť hrubé čiary za ich špinavosťami, ak sa chcete k nám pridať do  skupiny Antifico a Antismer kliknite na odkaz je nás ako 5000.

                                               ANTIFICO A ANTISMER

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?