Strapatého vila na Slavíne, skôr gýčový palác 10 miliónov EUR. Video označil som ju.

Autor: Július Kovács | 2.6.2020 o 17:39 | (upravené 13.12.2020 o 15:56) Karma článku: 10,83 | Prečítané:  11151x

Ján Počiatek sa netají svojimi veľkými majetkami. Rozprávká luxusná vila pod Slavínom patrí medzi najhonosnejšie v Bratislave a jej hodnota je okolo 10 miliónov EURO.V strede obrovská záhrada v nej bralo a na ňom LCD monitor.

Ján Počiatek sa netají svojimi veľkými majetkami. Rozprávká luxusná vila pod Slavínom patrí medzi najhonosnejšie v Bratislave a jej hodnota je okolo 10 miliónov EURO.V strede obrovská záhrada v nej bralo a na ňom LCD monitor.

V záhrade japonské, čínske a iné dreviny dovezené z exotických krajín pri sadení boli prekladané žeriavom lebo múr má 6 metrov. Všade samá kamera a sú tu aj kamrliky pre strelcov ochranky keď je rodina veľkomožného doma. 

Ako sa mu podarilo vyrúbať a zmocniť sa Dubčekovej záhrady je záhada aj to kto mu dal povolenie na stavbu tejto opachy, ktorá pripomína skôr nedobytný hrad výškou murov 6 metrov a na vrchu sú ostnaté drôty možno napojené aj elektrinou. Tri obrovské dvojfaráže maju nerezové podlahy celý dom ma výťahy.

 Počiatkova vilaPočiatkova vila (FB)

Vo funkcii ministrov Kaliňák a Počiatek  zarábali len niečo vyše tritisíc eur mesačne. Ich vedľajšie príjmy boli neporovnateľne vyššie. Na čom zarábali, keď podľa Obchodného registra oficiálne vlastnia iba jednu firmu? 

Tou firmou je FoRest, ktorá prevádzkuje mini sieť už iba troch kaviarní Steam & Coffee.  Podľa účtovnej úzavierky  FinStat za rok 2018 mala táto firma  ročný zisk okolo 3000 EURO ani predchadzajuce obdobia na tom nebola lepšie.

Pričom vila na Slavíne má hodnotu okolo 10 miliónov EURO. 

Ak by sme rátali, že pán Počiatek by od narodenia nič nejedol a nemal žiadne výdavky a každý mesiac by mu na účet cinklo od narodenia 3000 E, tak by dnes mal na účte 1 a pol milióna EURO. 

Dobre pripustime, že si vypodnikal ešte pol milióna, takže spolu našetril 2 miliony ale to len za predpokladu, že nejedol, nepil, nehyril, nekúril, neumýval sa, živil sa korienkami a milodarmy.

Kde tento pán zohnal zostavajúcich 8 milionov a to ešte nerátame vilu v Cannes, luxusné  aúta , jachty, pivovar a chaty v Donovaloch. Odhadnime jeho majetok pri všetkej skromnosti na 20 miliónov. Obyčajný človek zarobí za svoj život okolo pol milióna a to som možno prehnal. Kde na to vzal Strapatý, kde je hmotná zodpovednosť, preukazovanie majetku.

O tom koľko má na účtoch v daňových rajoch to sa už asi nedozvieme. 

Nemusime sa trápiť, aby sme hneď vedeli že sú to úplatky a korupcia. Aký je náš právny systém, ten tvrdí že je to nesmierne ťažké a priam nemožné mu to dokázať a ak sa mu niečo aj dokáže možno to bude trvať ďalších 10 rokov. 

Pritom aj teraz je  Počiatkova vila je prázdna a zamknutá, nepotrebuje tie peniaze a môže tento obrovský palác nechať nevyužitý a veseliť sa v Cannes. No naozaj synček komunistu brojler odchovaný na podvodoch, dotáciách. Nie je tajomstvom že berie drogy, keď je v mediách arogantne sa nám vysmieva, pred pár rokmi ronil krokodílie slzy v televízii ako ťažko sa žije dôchodcom. 

Ako Jano Kuciak napísal Kaliňák a Počiatek na unikoch DPH len u Chovanca kryli podvody spolu so sudcom Dohňanským za viac ako 70 miliónov. Koľko mu kvaplo z mýtneho systému a iných vecí si radšej ani nepredstavujte.

Pani Kolíková nám tu hrá na cit, ako zatočí s korupciou a že je to šelma. Pani Kolíková ako zatočite s Harabínovim sudcom Dohňaským, ten nie len že kryl Chovanca, ale na svojom BMV svojou nezodpovednosťou rýchlou jazdou pri predbiehaní zabil nevinného človeka a dokonca aj toto sa mu prepieklo. Pani Kolíková ak sa toto Dohňanskému prepečie, tak nie ste šelma, ale ste len myška čo stiahne chvost a utečie do diery a potom tu darmo pištíte.

Včera na deň detí som sa rozhodol že označím majetok štátu.

Možno mi niekto povie, že som včera večer poškodil cudzí majetok, keď som mu postriekal dvere na garážiach olejovou farbou. Nepoškodil som ho, ale označil som ho a poriadne, tento majetok patrí nám Slovenskému štátu nie Počiatkovi.

A takýto istý článok dostane odo mňa aj Baštrnák ten má od Pociatka vilu, pevnosť vzdialenú asi 600 metrov a má rovnako vysoké nedobytné múry.

Videá

Video ako som nastriekal Počiatkovu vilu.

Video ako som nastriekal Počiatkovu vilu. (Kovács)Ostnatý drôt okolo Počiatkovej vily

Ostnatý drôt okolo Počiatkovej vily (Kovács)

Má však oveľa viac

Kataster  pod jeho menom len v hlavnom meste ukázal navyše jeden byt, garáže až tri a dva skladové priestory. Nebolo by to prvýkrát, čo mala stránka Národnej rady uvedený menší majetok politika. Chybu objavili aj u Počiatkovho štátneho tajomníka Viktora Stromčeka.

Pod jeho menom bol uvedený jeden byt, hoci ich vlastní až štyri. Po upozornení parlament chybu opravil. Jeden z bytov má Počiatek vo vychýrenom komplexe Bonaparte, kde v nájme býva aj premiér Robert Fico.

Podľa listu vlastníctva by mal mať 179 štvorcových metrov. Pri cenách za štvorcový meter od 4 100 do 4 300 eur sa tak mohla cena bytu v čase kúpy vyšplhať na 733-tisíc eur. Aj druhý byt má Počiatek v Starom Meste, na Martinengovej ulici. Pri rozlohe 100 štvorcových metrov je jeho hodnota okolo 200-tisíc eur.

Chata na Donovaloch

Apartmánový dom odhadli na milión eur. Apartmán je bez hypotéky. Dvojposchodovú chatu si kúpil asi kvôli lyžovaniu a podľa miestnych na Donovaly chodil predtým celé roky.

Jeho susedom je Ladislav Bašternák, ktorý oficiálne postavil Bonaparte. 

Okrem apartmánu na Donovaloch vlastní Počiatek niekoľko hektárov ornej pôdy v okrese Nové Zámky na juhu Slovenska.

Prepychový dom

Niekoľkonásobne drahší ako ostatné nehnuteľnosti je však Počiatkov rodinný dom pod Slavínom. Už keď ho staval, ohuroval veľkosťou aj použitými materiálmi. Len za domácu posilňovňu vraj vysolil 32-tisíc eur, za antikorovú podlahu v garáži 133-tisíc eur. Nechýba niekoľko kúpeľní, z ktorých minimálne jedna je údajne obložená mramorom.

Dom sleduje niekoľko kamier.

A tu je pani manželka 

Prešibaná modelkaPrešibaná modelka (FB)

Ivana Počiatková miluje luxus, ktorý si rodina zadovážila v podobne krásnej vily na Azúrovom pobreží. V Cannes sa vozí na luxusnom mercedese. Na ruke nosí obrovský šperk pravdepodobne diamant.Miluje drahé kabelky a nákupné výlety Ivany či dovolenky na Maledivách . Miluje Diora či Chanel.

Čo robil otecko Počiatka Izidor Počiatek agent ŠtB?

Agent ŠtB už zomrel v roku 2011Agent ŠtB už zomrel v roku 2011 (FB)

Ako straníckemu kolegovi mu do bratislavského krematória prišli kondolovať aj Peter Kažimír a Robert Kaliňák. Nechýbal však ani ruský veľvyslanec, množstvo diplomatov, ktorí pracovali s Izidorom Počiatkom († 79) čí bývalý líder Komunistickej strany Slovenska Jozef Ševc.

Posledne zbohom Izidorovi Počiatkovi na Bratislavské krematorium prišiel dať aj posledný šef ŠtB a jeho nadriadený Alojz Lorenz.Posledne zbohom Izidorovi Počiatkovi na Bratislavské krematorium prišiel dať aj posledný šef ŠtB a jeho nadriadený Alojz Lorenz. (FB)

Pokiaľ mám vychádzať zo životopisu Izidora Počiatka, otca súčasného ministra financií Jána Počiatka, patriaceho do sofistikovanej a protislovenskej zbojníckej čeľade, ktorá sa zhlukuje v pretransformovanom komunistickom SMERE – tzv. sociálnej demokracii, tak na otázku v tomto nadpise odpovedám: nie, eštebácky konfident a nenažraný kšeftár nemôže splodiť slušného potomka. Po prečítaní autentického dokumentu zo zaniknutého týždenníka DOMINO, č. 31 z roku 2007 pod nadpisom: Kšeftárske počiatky pána Počiatka, čitatelia pochopia, že jablko nepadá ďaleko od stromu. Ale aj to, prečo súčasná koalícia patrí medzi ortodoxné nenažrané organizované zbojnícke tlupy odkojené komunisticko-fašistickou ideológiou, ako aj to, že fašisti pravicoví a fašisti ľavicoví sú ako jedna rodina. Nemá význam tu teraz rozpisovať všetky tie neduhy, kšefty a výčiny, ktorých sa dopustil terajší minister financií Ján Počiatek. On tieto „dary“ dostal už pri svojom narodení. Ako vidieť, bol z neho veľmi učenlivý žiak. Jeho ministrovanie to názorne dokazuje.

Izidor Počiatek pochádza z 5 detí, narodil sa v Brvništi, okres Považská Bystrica. Študoval v Prahe, kde prestúpil na inštitút medzinárodných vzťahov do Moskvy (tu v minulosti počas komunistického režimu) študovali všetci agenti, ktorí sa neskôr zmenili na kapitalistov, resp. ich deti. V Moskve sa stal špecialistom na medzinárodné vzťahy pre krajiny východu, ktorý ako jeden z mála v Československu ovladal plynule indonézsky jazyk. Potom začal pôsobiť v Indonézií, ktorá bola vyjednávacim centrom medzi ZSSR a USA. Tu pôsobil ako agent ŠTB s krycím menom "Pavka".

Ešte bonbonik na záver kto dočíta až sem.

 

Neonacistické zhromaždena Mikulec a Kovařík zlyhali, Mazurek, Kotleba, Uhrík a Fico sa bavia.

Neonacistické zhromaždena Mikulec a Kovařík zlyhali, Mazurek, Kotleba, Uhrík a Fico sa bavia. (AntiFico a AntiSmer)

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Československo malo na mapách najprv iný tvar, siahalo až do Maďarska a Juhoslávie

Na vytvorenie štátu neexistuje žiadny manuál, hovorí historik Roman Holec.

Osoby zaočkované prvou dávkou už musia ísť po návrate do karantény

Uznesenie Ústavného súdu vyšlo v zbierke zákonov a vstúpilo tak do platnosti.

Vybili sa mi poistky, sama som im ponúkla medailu, smútila Štefečeková

Varga nezískal medailu ani na štvrtej olympiáde.


Už ste čítali?