Boris Kollár šéf Matoviča.

Autor: Július Kovács | 19.6.2020 o 11:49 | (upravené 21.6.2020 o 15:07) Karma článku: 10,36 | Prečítané:  13358x

V momente, ako zacíti Boris Kollar dobrý kšeft v prezidentskom paláci, zmocní sa aj funkcie prezidenta Slovenskej republiky a zo Zuzany Čaputovej urobí štatistu.  

Spôsobom hodným Vladimíra Mečiara z obdobia medzi Michalom Kováčom a komunistom Rudolfom Schusterom.

Spôsobom rafinovanejším, bez nutnosti únosu potomka prezidenta, metódami inými, ako jeho „kostlivci minulosti“ mafiánski kamaráti, ktorých si Mečiar pozval, aby mu čistili priestor.

Boris Kollar „unáša“ Igorovi Matovičovi jeho ministrov s odkazom, že keď sa vráti z Muráňa, Igorovi vysvetlí.

Nie každému zaťovi, do svokry ktorého udrie blesk, sa začne blýskať na lepšie čas.

V kontexte ekonomickej spúšte po Ficovi a Pellegrínim, treba oceniť kroky predsedu parlamentu, že za svojimi milenkami nemusí behať do Čistého dňa ako Richter, ale že si ich dosadil na posty s oveľa bližším dochádzaním.

Z pohľadu „novej Nuly na zelenej lúke“ voľne sa nanovo popásajúcej k štátnej pokladnici v stáde Pellegríniho, Petra Žigu, ide o krok smrteľne nebezpečný.

So súdruhom Žigom za dlhý čas dvadsiatich rokov, sa jeho dve Sekery v domácnosti – Svokra a manželka – odmietajú baviť o slovenských holorúboch ich firmy.

Boris Kollar má 11 „manželiek na divoko“ a 11 svokier, ešte väčšiu divinu. Je iné, kričať v zbastardenej taliančine na podporu Matea Salviniho a jeho nacionalistov a extrémistov, ako prekričať 22 nasrdených žien typickej „našej rodiny“.

Po príchode Kmotríkovho nepodareného výrobku, Andreja Danka, našťastie jednorazového so štvorročnou zárukou, sa bujarej a zabávajúcej sa pospolitosti na revúckej Enigme zdalo, že čas mŕtveho „čo vyhral voľby a mohol všetko“, definitívne skončil.

Nuž, každého s mocou pokúša „myslieť srdcom“ a vystatovať sa, že „ho nikto nedrží za gule“, až do momentu, kým tiež nedôjde po povestnú košickú bránu, na ktorej sa smeje prievozník a pes Kerberos. Strážca podsvetia.

Daniela Guspana, dediča kancelárie predsedu parlamentu po Paškovi a Dankovi, by už malo opustiť žartovanie o Horalkách, či prežieraní sa poslancov v pléne, a prečítať z ústavy Slovenskej republiky právomoci Borisovi Kollarovi, druhému najvyššiemu ústavnému činiteľovi.

Aj Výbor NR SR pre nezlučiteľnosť funkcií by si mal všimnúť, že Boris Kollar má niekoľko vedľajších „povolaní“. Tu je ministrom kultúry, tam členom Rady RTVS a najnovšie aj ministrom životného prostredia a ministrom pôdohospodárstva.

A podať návrh na jeho odvolanie.

Poslanci zvyšných koaličných strán majú dostatok hlasov, aby návrh bol schválený.

Každý rozumný občan aj po tridsaťročnom barbarstve zákonodarného zboru túži po zákonoch, ktoré konečne budú strániť jeho záujmom, jeho predstavám o spravodlivosti. Rovnakej pre všetkých.

Tí, ktorým je vlastný štát ukradnutý, budú ďalej voliť smiešne figúrky. Na pozíciu druhého najvyššieho ústavného činiteľa.

Napríklad komunistu Rudolfa Schustera, ktorého skoro porazilo z KSČ, ale až po Novembri ´89, doktora vedeckého komunizmu Jozefa Migaša, či komika Andreja Danka. A najnovšie, multifunkcionara kšeftov, Borisa Kollara.

Dobrou správou je, že prezidentský palác „nekšeftuje“, ani s vlastným svedomím, no a tak „čierne súkno“, ktorým je obtiahnutý je iba reakciou na „žartovanie“ kremnického rytca. A jeho nepodarenej medaily.

Dodatok názor  bývalej premierky Ivety Radičovej video

O tom ako SME rodina vydiera vládu a ako Matovič ustupuje KollároviO tom ako SME rodina vydiera vládu a ako Matovič ustupuje Kollárovi (FB)

 

Voľné pokračovanie tohoto článku nájdete pod obrázkom kliknite na obrázok, robím to preto lebo moje články sú stále mimo výber SME

Asociácia Prostitútok Slovenska žiada ďalšie miesta.Asociácia Prostitútok Slovenska žiada ďalšie miesta. (Antifico a antismer)

Ak sa Borisovi Kollárovi podarí zastaviť proces zonácie Národného parku Muránska planina, budú ohrozené aj ďalšie národné parky. Práve na Muránskej planine je najvyšší podiel štátnych pozemkov. Všade inde to už bude ťažšie, aj kvôli množstvu súkromných pozemkov. Tu nejde o lepšiu zonáciu. Kollár je proti reálne chráneným národným parkom s prísnou ochranou. A začal útočiť na Mičovského. 

Video o Muránskej Planine

"A nejaké lepšie miestečko pre Petru Krištúfkovú by sa nenašlo " ?  Vieš že bola najprv Diničova, potom Havašiova, ale aj Ondrejčákova (Piťova), navyše po "rodinnej" hádke nás tíšil Marian Kočner. Ta baba ma zničí ak nedostane viac peňazí.

Pýta sa sa predseda Kollar, ktorý sa bojí svojej prvej mafiánskej priateľky, ktorá sa mu sťažuje že má málo peňazí . "Posledného Križiaka".

Milana Krajniaka, ktorý si zrejme tiež potrpí na mladé baby rovnako, ako známy socdemácky súdruh Richter.

 

Video o Borisovi od veksláka k predsedovi NRSR 

Video od veksláka k predsedovi parlamentu.Video od veksláka k predsedovi parlamentu. (Antifico a Antismer)

V čase korony je normálne, aby poslanci zarábali 5000 eur a na asistentov mali 3000 eur?

Inak  ľudí, čo robia veci v rozpore s právom, treba potrestať a nerobiť hrubé čiary za ich špinavosťami, ak sa chcete k nám pridať do  skupiny Antifico a Antismer kliknite na odkaz je nás ako 5000.

                                               ANTIFICO A ANTISMER

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?