Ako zožral Černákov tiger u Majského, Tibora Líšku bieleho koňa Mariana Kočnera. +VIDEO

Autor: Július Kovács | 26.6.2020 o 18:29 | (upravené 29.6.2020 o 14:44) Karma článku: 10,22 | Prečítané:  48066x

Takže pán Mikulec znova suplujem prácu polície. Miesto Gašpara máte Lučanského. A nerobíte nič,tá sekretárka čo nám prebrala podanie sa podobala Kollárovým priateľkám. Vekom vzhľadom všetkým, mate dobry vkus, ale nie na odbornosť.

Pokračovanie k tomuto zverejnenému nájdete ak kliknete na obrázok

Ako  Majský, Rusko a Kočner vytunelovali Markízu a ako im Ernest Valko v tom bránilAko Majský, Rusko a Kočner vytunelovali Markízu a ako im Ernest Valko v tom bránil (Kovács)

 

Prácu za Jána Kuciaka dokončíme, nemajte obavu. Aj keď policia nerobí nič a asi zas kryje zločin.

Na Majského haciende je  rok 2000 blízko Obíc je lovecká miestnosť v nej sú vypchaté antilopy a opica a iné zvieratá je tu aj živý papagáj. Vedľa haciendy  je klietka pre tigra, zviera je obrovské má okolo 350 kíl má svoj stôl,  rozmery  klietky sú okolo 12 krát 4 metre. Tigra zariadil Rusko a doniesol ho od Černáka, keď ho zatkli.  Fidesz, Majskeho ochrankár poznamenal Rusko nám od*ebal pol milióna a ešte nám pri*ebe tigra. Len, čo nám pridáva starosti. 

Je poobede neskorý september alebo začiatok októbra 2000 na Majského  salaš prichádza predĺžený džíp s čiernymi sklami, odparkujú ho naproti terase a zatiahnu ho do kopca. Vystúpia z neho starosta Dora, Majský, jeho ochrankár Fides, Čongrády , Gašpar, poslední dvaja majú roláky a  vystúpil aj Kočnerov priateľ Agh a sadnú si na terasu. Sú vyčačkaní a dobre oblečení  a o niečom debatujú. V tú dobu má už pod palcom NAKU Lexa a políciu kontroluje Bodor.

Zrazu z džípu vystúpi človek, blondiak veľmi zvláštny má vysoké čelo, výška okolo 180 cm je chudý má slamené neupravené vlasy a rolák zapásaný do rifiel celkom pôsobí, ako sedliak, človek čo sa zrejme živý fyzickou prácou  .Majský si to všimne prvý. Ako ste ho zaistili, veď Vám vyšiel. K*rva, veď Vám vyšiel. Bol to Tibor Líška Kočnerov biely kôň. Agh aj Gašpar, Fidesz okamžite vyskočia. Majský poznamená, nerobte paniku, Fides mu uvolní opasok, aby mohol na latrínu.  Keď uspokojí svoju potrebu odvezú ho nazad do auta a odídu k haciende, ta je od salaša asi 800 metrov. 

Na druhý deň je v klietke tigra niečo, ako nie biela kosť  a  okrúhle ako  lebka zablatené,    alebo menšia deravá  deformovaná lopta a vlhká škvrna, až človeku prechádzajú zimomriavky po tele. V miestnosti   vedľa  klietky,  kde   boli  antikoroe stoly  bola to miestnosť   na   porcovanie diviny  s mraziakmi a tam vo vreci bola krvavá košeľa, rolák a rifle podobné, ako mal deň pred tým Tibor Líška, od toho dňa je nezvestný. Človek sa na to nemôže ani dívať, naskakujú mu zimomriavky na tele.

Treba podotknúť, že je do toho zapletený policajný prezident Gašpar. Na túto chalupu v tú dobu často chodia Kollár aj Kočner.

Ešte k Majskému má tri deti z prvého manželstva synov Jozefa, Erika a dcéru Evu, z druheho manželstva má syna Juraja s jednou pani lekárkou ktorej zriadil ambulanciu. Častou návštevníčkou na chate vraj bola aj pani Belohorcová o ktorej Majský tvrdil že s ňou nič nemá, ale pravdepodobne ju používali ako volavku, podobne ako Kočner Zsuzsovú.

Čo sa týka haciendy, prepísal ju Majský na syna Erika.

Kočner bol likvidátorom mocných.

VIDEO 

Kto pustil Majského. Kto mu dovolil prepísať majetok na deti?Kto pustil Majského. Kto mu dovolil prepísať majetok na deti? (FB)

Kočner bol na Slovensku obvinený aj pre iný podvod na Technopole.

Chcel ukrátiť Technopol o viac ako 120 miliónov korún. Jeho spoločnosť Protrend mala sprostredkovať Technopolu predaj oblečenia z Číny a Indie priamo do obchodov na Slovensku.

Predajne zaplatili faktúry Kočnerovmu Protrendu, a ten mal peniaze ďalej posunúť Technopolu. To sa však podľa obžaloby nikdy nestalo. Kočner mal predstierať platobnú neschopnosť a začať vyberať peniaze zo svojej spoločnosti v hotovosti. Následne vykrvácanú firmu previedol na Tibora Lišku, ktorý zmizol.

Etický kodex poslanca  národnej rady, prečo je Kollár proti nemu? Prečo stále neexistuje a prečo poslanci nepodrobujú testom na drogy a alkohol. Kde sú ich pracovné zmluvy. Prečo nedvíhajú telefóny, neodpovedajú na maily. Prečo si neznížili plat a prečo nie sú dodnes vypracované ústavné zákony na potieranie korupcie a hmotnú zodpovednosť poslancov.

Etický kodex poslancaEtický kodex poslanca (OZ ľudia dobrej mysle)

 

Ešte vyjadrenie sa ku Kollárovi, znova divadielko odstúpi s veľkou slávou a príde o 400 E mesačne o príplatok za šéfa NRSR, ale Vážny mu prihrá na úplatkoch milióny, ako náhle sa dostal do koalície rozbehla sa stavba jeho obrovského domu pod Slavínom. Kollárovi korupčný systém  vyhovuje a on nepotrebuje mesačne len 400 E ale možno aj 4 000 000 E. Treba odstrániť v prvom rade Vážneho, Gašpara, Guspana, Kaliňáka, Bodora a iných a následne aj diplomovky.

A krátke video k tomu 

Video ku KollároviVideo ku Kollárovi (Kovács)V normálnej krajine by Skalická VŠ skončila a Kmotrík a Kollár by boli trestne stíhaníV normálnej krajine by Skalická VŠ skončila a Kmotrík a Kollár by boli trestne stíhaní (AntiFico a AntiSmer FB skupina)

AKO MAJSKÉHO OBRAŇUJE DODNES SLOVENSKÝ NAJVYŠŠÍ SÚD, JUSTIČNÁ MAFIA, KTORÁ VLÁDNE DODNES pozrite si video so Šantom

No uvidíme lebo podľa všetkého Majský bol spolčený s Babišom, Trnkom, KočneromNo uvidíme lebo podľa všetkého Majský bol spolčený s Babišom, Trnkom, Kočnerom (FB)

 

 
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Kam ísť na test, čo s pozitívnymi a čo bude s netestovanými? (otázky a odpovede)

Certifikát z plošného testovania na Covid-19 je vstupenkou do obchodov.

Píše Juraj Buzalka

S tyčinkou v nose tvoríme históriu

Politické spoločenstvo sa deje prostredníctvom rituálov.


Už ste čítali?