Ako Rusko,Majský,Kočner a iní vytunelovali Markízu. Prečo musel zomrieť Ernest Valko?

Autor: Július Kovács | 29.6.2020 o 12:03 | (upravené 29.6.2020 o 22:25) Karma článku: 11,17 | Prečítané:  4870x

Píše sa rok 2000, Rusko a Kočner vohnali Markízu do krachu, doslova ju vytunelovali. Ernest Valko zadržal Ruskovi dve zmenky, Sedia na Majského chalupe. Je tu aj Kočner, Majský, Rusko a iní.  

Valko im oznámil. Rusko bol za mnou dva krát a je to uzavreté a definitívne. Dlžník nemôže splácať svoj dlh zmenkami, keď sám nemá čím platiť a nemá majetok.

Ale, ako vidím, že všetci toho máte dosť a ako vidím ste kamaráti. Tak sa mu na to zložte, Kočner zachmúrene mlčí. Potom padne reč aj o Gabčíkove. Valko povie Gabčíkovo som riešil a je to v prospech štátu.

Keď Ernest Vaľko odíde Kočner povie. Teraz je frajer, ale uvidíme najprv ho skompromitujeme a ak to nepôjde zlikvidujeme ho. 

A ešte dodá musíme niečo vymyslieť aby sme mali nejakú tu korunu aj z toho Gabčíkova.

Čo sa udialo ďalej nevieme, respektíve vieme všetky indície nasvedčujú tomu, Majský je v roku 2002 zatknutý v roku 2004 pustený. Kto vybaví prepustenie Majského u Trnku no pravdepodobne Kočner s pravdepodobnosťou rovnajúcej sa istote. Samozrejme Majský nelieta len v zmenkách Markíza, ale hlavne v BMG horizont a Duckého zmenkách

Inak objavil sa tu aj Paľo Rypal na Majského chate inkognito v roku ešte v roku 1999. Pozdravil sa Dobrý deň môžem ďalej. Samozrejme môžete, lebo tu sa naši ľudia nezdravia. Všetko potrebné sa dozvedel, povedal že sa ešte zastaví, ale už sa nezastavil nikdy.

A zopakujeme si častých návštevníkov haciendy pána Majského, Kollár, Kočner, Čongrady, Migaš, Kanis, Rusko dokonca tu bol aj mladý Žiga a Danko robil tiež pre Majského zmluvy pravdepodobne ohľadom ťažby dreva.

Inak objavila sa tu aj mladá Zsuszová, vtedy bola ešte naozaj kočka. Kočner povedal je mladá a z chudobnej rodiny. tak som ju zobral pod svoje krídla a veľmi pekne píše a vie napodobňovať aj podpisy. Takže nie je pravda, že ju Kollár spoznal až teraz, vedel o nej  minimálne už od roku 2000.

Samozrejme tu bol aj Haščák, obrovské peniaze sa vytiahli z Duckého zmeniek, ktoré falšovali ich, ale o tom napíšem nabudúce. Samozrejme tu nechýbali Trnka, Čižnár, Harabin, Vaněk, Kanis, Migaš. A návštevníkom bol aj Fedor Flašík.

Ešte perlička v auguste v roku 2000,  keď sa uskutočnila poľovačka, ktorú sme už opísali ale vrátime sa k nej, Rusko nešiel z partiou ostal v Majskeho starej hájovni a z dola z Obíc si priviezol zvláštnu návštevu mladú právničku Jankovskú.

Pravdepodobne aj na Majského chalupe boli položené aj základy vznikajúceho Smeru a možno sa to už dohadovalo v priebehu poľovačky aj na nej. Problém je v tom že vidíme že v tom lietala obrovská časť politikov a takmer celá špička súdnictva. Dodnes si kryjú chrbty a hrajú sa na nepostihnuteľných.

Zaujímave bude či Babiš pustí Majského a či si naši sudcovia trúfnu vypočuvať ho ohľadne týchto vecí.

A zaujímavé bude aj či sa niekto odváži siahnuť na Majského majetky dnes už prepísané na jeho synov a dcéru. 

 Niečo z FB od čitateľovPavol · 

Minister Ján Budaj hodnotil svojich prvých 100 dní. Zbytočná otázka po 31 rokoch od Novembra ´89 : "Ako by sa bolo vyvíjalo Slovensko, ak by Ján Budaj nebol vystriedaný v čele KC VPN tým, ktorý uviedol do života tragickú vetu :

"Bez komunistov to nejde" ! Bolo mi odpovedané, že už je to otázka zbytočná. Dobre.

V roku 2050 položím druhú "zbytočnú otázku" :Ako by sa bolo vyvíjalo Slovensko, ak by ľudia nedopustili, aby po devastačnej moci Fica s Pellegrínim sa k moci nedostala aj plodná a rodiaca Mafia" ?

a ja dodávam video 

Borisova diplomovkaBorisova diplomovka (Kovács)

Ak si to neuvedomujeme možno nám vyrastá nový Majský v podode SME mafianska rodina

A čerešnička na torte 

Žiadame políciu, aby okamžite odobrala právo prednostnej jazdy a používania majáku synovi Jozefa Majského

Neviem, načo Matovičová vláda čaká a ako chce bojovať proti korupcii?

Pretože necháva šéfov oddelení na úradoch a ministerstvách dosadených bývalou koalíciou.

Dúfa, že mu ľudia budú nahlasovať korupciu na vlastných vedúcich, čo ich tam nechal už 3 mesiace po voľbách.  Asi neuvažuje?

Akoby Oľano absolútne nemalo schopný ĺudský a odborný potenciál na obsadenie dôležitých postov, áno chce lenže chcieť nestačí.

Zo všetkých ministrov parametre spĺňa len Mičovský a len on si dovolil urobiť forézny audit na ministerstve výsledok je 40 lotrov zatknutých políciou Predstavte si že by si to urobil každý minister tak máme 500 korupčných darebákov zatknutých. Čoho sa Matovičova vláda obáva? 
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?