Otvorený list asociácie bezdomovcov predsedovi NR SR "neváženému magistrovi" Borisovi

Autor: Július Kovács | 3.7.2020 o 13:07 | (upravené 5.7.2020 o 14:47) Karma článku: 8,99 | Prečítané:  2793x

Nevážený pán "magister"Kašleme Vám na to, že ste najpopulárnejší slovenský inseminátor, kašleme aj na Vašu...ehmmm...mafiánsku minulosť.

Na čo nekašleme, to sú Vaše predvolebné sľuby, ako čo že chcete robiť pre ľudí. Kúpili ste si titul v dobrej viere??? To rozprávajte tým, ktorí seno žerú. A už začínate aj vydierať...mafiánske praktiky, nič nového pod slnkom...Stačilo málo, zvolať tlačovku, vyhovoriť sa nejako a vzdať sa funkcie... To by urobil politik, ktorému na Slovensku záleží ?.. Vy ste zvolili opak - vydieranie...

Pýtame sa prečo??? Zachutila Vám moc??? Myslíme si, že po tom, čo ste predviedol, by si o Vás slušný bežný človek, ani bicykel neoprel... Pre mňa ste, pán "magister" obyčajný k**ot, veľmi, veľmi mierne povedané. Tak sa vys*rte na politiku a robte deti, to je asi to jediné, čo viete!!!

Kedy sa začnú stavať nájomné byty?  Viete, čo ani nič netreba stavať, stačí obnoviť kukuricu v Bratislave a staré kasárne, dopravné učilište, Kolibu a iné priestory, ktoré sprivatizovali Vaši mafiánski kumpáni a nechávajú ich schátrať. Podobne, ako hotel Pax v Trenčianskych Tepliciach, Mečiarovu Lipu a Salvátor, alebo Kočnerovu Korytnicu , ktoré získali mafiáni podvodmi za smiešnu cenu a často ich ani nezaplatili a tisícky ďalších po celom SK. Pán Kollár stačí obyčajný zákon schváliť. Nestaráš sa rok o nehnuteľnosť chátra špatí a ohrozuje okolie prepadúva aj s pozemkom v prospech štátu. Takto je to bežné v civilizovaných nemafianských krajinách. Ale to by Vás vaši kamaráti roztrhali v zuboch.

Exekúcie na chudákov čo si požičali pár 100 euro dnes narástli  na niekoľko tisíc euro a teraz po korone sa exekučná mafia rozbehla znova naplno. Hlavne, že pán Majský prepísal obrovské majetky na svoje deti a smeje sa nám do očí. Ale Vám to nevadí, boli ste častým hosťom na jeho haciende aj s Kočnerom a ste priateľ jeho dcéry.  Mame 5 miliónov obyvateľov ale počet exekútorov 3 krát väčší ako v Čechách, sme krajina odborníkov ako ľudí pripraviť o majetky. Hnus pán Kollár.

Howgh

Toľko z listu.

A dodatok odo mňa

Keď nebudete predsedom parlamentu vraj odídete z celej koalície. Chudáčik Vážny asi nevedel, že Kočner si lustruje svojich nepriateľov, alebo ľudí, ktorých sa snažil znemožniť v databaze sociálnej poisťovne podobne ako na polícii.

Poslanci Vám chodia ožratí do parlamentu a bijú sa tam. V parlamentnom bufete sa predáva alkohol a vy poviete že tam mate slušných ľudí a preto schvaľovať etický kódex poslanca v tomto volebnom období nebudete..

Strkáte nos do toho či sa bude alebo nebude rúbať na Muránskej planine. Nie netreba rúbať a vyvážať drevo Žigom, ale treba dosadiť stromky. A z dreva treba vyrábať nábytok tu na Slovensku.

 

Poslanci boli zvolení do parlamentu to rešpektujeme, ale vy ste im napchal svoje 4 milenky ako asistentky s platom 2950 eur mesačne. Koľko ďalších mileniek ste napchali na svoje ministerstvá nevedno. Láskavo to zverejnite aj ich pracovné náplne a napíšte akú majú kvalifikáciu.

A kopec ďalších vecí o ktorých zaryto mlčíte, lebo odpovedať na ne normálnym spôsobom je nemožné.

Váš snem SME rodina mi silno pripomínal zjazdy  KSČ, všetko bolo prijaté jednohlasne a nikto si nedovolil Vám vytknúť ani slovíčko.  Boris Kollár od vekslaka po predsedu parlamentuBoris Kollár od vekslaka po predsedu parlamentu (FB)  
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Nehody pod vplyvom aj zápisky z ciest. Kto je šéf špecializovaného súdu?

U Jána Hrubalu v minulosti Mečiar nepochodil, Fico mu pripomína tykanie.

AUTORSKÁ STRANA PETRY PROCHÁZKOVEJ

Smrť, pre ktorú Zelenskij zdvihol telefón, aby prosil Putina

Podozrivá smrť trojročného chlapca poodhaľuje ruské spôsoby na Kryme.


Už ste čítali?