Bödöra zavreli a ospravedlňujem sa. Plus Video, kto ich drží za gule?

Autor: Július Kovács | 9.7.2020 o 11:34 | (upravené 9.7.2020 o 16:07) Karma článku: 5,86 | Prečítané:  1715x

Dnes pani Kolíková vykladá o súdoch. Čiže uvidíme ako spravodlivosť funguje v praxi. Ospravedlňujem sa a teším sa a nie som sám konečne ide Bödör tam kam patrí. Toto že ide za mreže je tá najlepšia správa za posledné mesiace.

Dopísané o 15:52 teším sa že prvý stredne veľký darebák je na ceste tam kam patrí do väzenia.  A v tomto prípade chvala bohu sudcovia rozhodli správne. Človek je do plaču ale od radosti.

Nerozhoduje spravodlivosť, rozhodujú peniaze. Bödör si už rozhodnutie súdov kúpil, mal z čoho, z peňazí daní občanov, Eurofondov, so zmanipulovaných zákaziek. Prial by som si aby som nemal pravdu, ale som matematik a logika ma nepustí. Bödör má príliš veľa peňazí na to aby si kúpil kohokoľvek možno aj troch najvyšších ústavných činiteľov. Vivat Slovákia.

A štátne inštitúcie sú príliš prehnité, aby sme mohli postihnúť hlavných zločincov zodpovedných za daný stav a to sú Fico, Mečiar, Lexa, Kaliňák, Počiatek, Široký, Kmotrík, Haščák, Majský. Toto su nedotnuteľné osoby a budem veľmi prekvapení, ak by sa týmto kmotrom mafie niečo stalo. Samozrejme sem patria aj Kollárove kone Vážny a Guspan.

Zavrú možno relatívne malé ryby, ako bol Kičura. Alebo idiotov, čo vyberali okate za hotové, ako boli Kvietik a Kožuch. 

Je komické,  že nevedia zobrať ukradnuté obrovské majetky týmto ľuďom, ak by mali o ne náhodou prísť šikovne ich prevedú na známych a príbuzných. Ale osobne si myslím, že väčšinu majetku majú v schránkach v zahraničí. Na Slovensku majú viac menej len nehnuteľný majetok domy, pozemky, autá.

Video kto ich drží za gule 

Prečo sa nekonáPrečo sa nekoná (AntiFico a AntiSmer)

 

Ešte bonbónik

Keď nová „sociálna“ Saková ochraňovala Fica pred alkoholom a my sme zaplatili takmer štvrť milióna, zdalo sa, že táto epizóda bude končiť slovami krčmára štvrtej cenovej skupiny :

Záverečná !

Omyl. Po nej nastupuje na scénu Ostreľovač. Je prvý zo Sme rodina, čo nie je plagiátor. Puška na zabíjanie je pravá, nefalšovaná.

V čase, kedy Laco Mňačko vydal knihu kníh o pošukoch moci, pán Peter Pčolinský mal mínus 19 rokov. A predsa mu utkveli v pamäti slová „toho, ktorého meno sa nespomína“. Rudolfa Strechaja.

„Tu postavím guľomet aj tam“. Bráni svoje výslnie moci mocnár.

Novinár nechápe a pýta sa.

„Proti komu“ ?

No a tak aj ja, po viac ako polstoročí po Mňačkovi, sa pýtam poslanca slovenského parlamentu a predsedu Klubu poslancov strany Borisa :

Bude slúžiť tento ohavný predmet v rukách poslanca na

Obranu Borisa pred davom 100 tisíc jeho voličov, keď precitnú z klamstva o tom istom počte bytov, ktoré zostanú „medovým predvolebným motúzikom“ ?

Obranu Borisa, keď sa dovalí dav zlatokopiek žiadajúcich oplodnenie a finančnú zábezpeku pre budúcnosť ?

Obranu Borisa, keď sa dovalia „kamaráti z bratislavského prašáku“ a budú požadovať rovnako „svoje“ zo štátnej pokladnice“, ako tí za čias Mečiara ?

Obranu Borisa, pred novým druhom – „Náš človek“, ktorý mu v parlamente zorganizoval Piknik na jeho zotrvanie vo funkcií predsedu parlamentu ?

Obranu Borisa, tak ako pri Rudolfovi Strechajovi, pri mediánom obraze choroby nedôstojnej – o Urémií ?

Čo sa môže humanista a pacifista opýtať poslanca parlamentu, ktorý so zbraňou v ruke šermuje v prítomnosti svojho dieťaťa ?

Nič !

Iba mu pripomenúť slová Laca Mňačka :

„Nikto nemôže nikomu zabrániť, aby sa cítil tým, čím sa cítiť chce, a aby podľa toho jednal“ !

Pán Peter Pčolinský si však zmýlil členstvo v strane.

Viac by mu pasovala strana fašistov od Kotlebu. Fašistov, ktorí „hrdinskí“ bránili zákopy Borisa.

Zákopy mŕtvej morálky slovenskej spoločnosti.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Nehody pod vplyvom aj zápisky z ciest. Kto je šéf špecializovaného súdu?

U Jána Hrubalu v minulosti Mečiar nepochodil, Fico mu pripomína tykanie.

AUTORSKÁ STRANA PETRY PROCHÁZKOVEJ

Smrť, pre ktorú Zelenskij zdvihol telefón, aby prosil Putina

Podozrivá smrť trojročného chlapca poodhaľuje ruské spôsoby na Kryme.


Už ste čítali?