Majského, Baštrnákove a Kočnerove deti si užívajú miliónové ukradnuté majetky. Výsmech.

Autor: Július Kovács | 12.7.2020 o 18:56 | (upravené 14.7.2020 o 6:43) Karma článku: 10,84 | Prečítané:  5829x

Svinstvo najhrubšieho zrna, tento majetok bol nadobudnutý krádežami a nikto tieto brojlery  nepostihuje a predvádzajú sa v Smotánkach. A policajná, politická a sudcovská mafia sa tvária, že je to všetko v najlepšom poriadku.

To isté platí aj pre deti Počiatka, Kmotríka, Širokého a iných zbohatlíkov. Ľudia tu žijú často od výplaty k výplate a tento ľudský, často nevychovaný odpad sa správa ako keby im patril svet.

Vily, autá, chaty, drahé oblečenie, neprávom nadobudnuté tituly, okamžite by som na mieste našej vlády preveril nadobudnutie ich majetku a získanie ich titulov. Je trápne, že sa tak nedeje.

Ak sa nevezmú majetky, ktoré previedli nepravom Baštrnák a Kočner na svoje deti  a príbuzných, bude to pľuvanec do tváre všetkým čestným občanom Slovenska. Načo sú nám také zákony, ktoré umožňujú beztrestne previesť majetok na rodinných príslušníkov, alebo na iných ľudí.

Viem si predstaviť, že majetok prevedú na bieleho koňa , ten ho vyberie v hotovosti a biely kôň sa stratí trebárs v betóne Gabčíkovskej plavebnej komory. Kedy tieto zákony dáme do poriadku, tak aby tieto svinstvá neboli možné? Budeme čakať roky rokúce?

Ale je tu aj iný scenár, trebárs to, že Bašternák, alebo Kočner, možno časť ich majetku patrí aj iným oligarchom a títo ľudia nemajú záujem aby pravda vyšla na povrch.

Boj proti korupcii, no tak do toho, čakáme, kedy budú  forénzne audity na štátnych úradoch. Kedy bude zavedená osobná hmotná zodpovednosť.

Jediný z politikov, kto túto situáciu zvláda je minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Ján Mičovský. Ostatní veselo spia, vyhovárajú sa na koronu a iné nezmysli, len aby sa náhodou nedotkli vysokopostavených nedotknuteľných oligarchov.

Pán Ján Mičovský patrí vám veľká vďaka aj za zatknutie Bodora. 

Video. Toto sa dialo na chate Majského pred rokmi a dovolím si tvrdiť, že táto mafia nebola postihnutá dodnes a post upne zverejníme všetko, čo sa na tejto korupčnej haciendovej veľkoperníkovej chalúpke udialo a upieklo.

Ďalšie video z Majského haciendy a salaša 

Hacienda, salaš, lesy a kto sa na nej všetko schádzal. Celá politická špička. Problem je v tom že sa spoločne posielali na zločinoch, rozkrádaniach a možno aj vraždách. Boli tu ľudia ako Kočner, Gašparovič, Trnka, Kovačik, Rusko, Kollár, Harabín, Bodor.Hacienda, salaš, lesy a kto sa na nej všetko schádzal. Celá politická špička. Problem je v tom že sa spoločne posielali na zločinoch, rozkrádaniach a možno aj vraždách. Boli tu ľudia ako Kočner, Gašparovič, Trnka, Kovačik, Rusko, Kollár, Harabín, Bodor. (AntiFico a AntiSmer)Vraj 6 miliónov euro, veselo si ju užíva Baštrnákova rodinkaVraj 6 miliónov euro, veselo si ju užíva Baštrnákova rodinka (FB)

Výsmech Slovákom? Počiatkovej hodinky za cenu bytu či 4 automobilov!

Počiatek tromfol vlastné "miliónové" hodinky: Na ruke nosí klenot za 70 tisíc!

Takto odprevádza dcéru najbohatší politik: Kristína v štátnej škole s pusou od tatina!

 

 

Počiatkova vila obýva ju jeho rodinka teraz je asi prázdna lebo sú v CannesPočiatkova vila obýva ju jeho rodinka teraz je asi prázdna lebo sú v Cannes (YB)

Prevod lukratívnych nehnuteľností riešil Kočner z väzby cez moták na svoje deti Andreu a Karolínu

Ak by náhodou chcel pán Zurian, Mikulec, Lučanský a Kyselica pracovať tu máme

Výpisy z obchodného registra 

Andrea Kočnerová

Karolína Kočnerová

Samozrejme je toho viac pán Kočner si poctivo nakradol a je možné že aj pri vraždách Duckého a Valka mal dozor.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Nehody pod vplyvom aj zápisky z ciest. Kto je šéf špecializovaného súdu?

U Jána Hrubalu v minulosti Mečiar nepochodil, Fico mu pripomína tykanie.

AUTORSKÁ STRANA PETRY PROCHÁZKOVEJ

Smrť, pre ktorú Zelenskij zdvihol telefón, aby prosil Putina

Podozrivá smrť trojročného chlapca poodhaľuje ruské spôsoby na Kryme.


Už ste čítali?