ŠtB Soták (Adam) a Banáš (Lotos), Adam s Ficom a Lotos s Pellegrínim plus Marhuľové video

Autor: Július Kovács | 22.7.2020 o 11:45 | (upravené 23.7.2020 o 16:56) Karma článku: 10,53 | Prečítané:  24523x

Dokedy budú ŠtB brať výsluhové dôchodky? Paradox je že tí čo ničili životy iných si žijú ako prasce v žite. Rozhodujú dodnes o dôležitých veciach získavajú štátne zákazky. Nenažraté prasce Adam a Lotos chcú štátne peniaze.

Neplač Eštebák, to iba vy, čo tu smradíte 30 rokov po novembri ´89 ste pochopili, že je koniec obchodom so štátom, kde ten blbý bol štát.

Odkaz (môj) eštebákovi s krycím menom „Adam“. Ako reakcia na jeho plač, že občania mu neposielajú ďalšie milióny na jeho „podnikanie“.

Riešenie pre eštebáka.

Rozpredaj golfový areál, Lupčiansky hrad, letné sídla pri oceánoch, jachtu a všetok svoj luxus a podpor robotnícku triedu. Tak, ako ti to vtĺkali na VUML.

„Sú to dva svety, ktoré sa jednoducho nemôžu spojiť. Pre mňa je to svet minulosti a budúcnosti, ktoré sa nedajú spojiť za jedným stolom,“ vysvetľoval Pellegrini.

O dôvodoch odchodu od Fica.

Tretie dejstvo Komédie Oslovskej.

Druhé bol odchod komunistu Fica z SDĽ v roku 1999. S rovnakými dôvodmi, ako Pellegrínii v roku 2020. To je tretie dejstvo komédie o Osloch.

To prvé napísal básnik Démofilos v roku 212 pred Kristom.

Keď sa pred dvoma rokmi súdruh barón zastrájal, že jeho Bordel (Smer-SD) nefunguje, dušoval sa, že vymení Dievčatá a nie postele.

Po dvoch rokoch je z neho Bezdomovec. Aj politický.

No a tak po dvoch rokoch treba ďalšiemu neúspechu súdruha baróna zatlieskať.

V záujme ďalšieho odhalenia klamstiev súdruha Petra Pellegríniho.

Ako na fotografií pri milom stretnutí s eštebákom Lotosom, autorom knihy – „Idioti v politike“, vyvracia svoj druhý dôvod odchodu od súdruha baróna.

Keď sa nedá spojiť svet minulosti a budúcnosti za stolom ani v posteli, vybehni si do ulíc.

Ešte bonbónik na záver. Prečo 20 rokov nemôžeme odsúdiť riadne jedného zo zakladateľov slovenskej mafie? Tento darebák priateĺ Mečiara , Trnku, Kanisa, Migaša previedol na svoje detičky miliardy korún a zhruba 100 miliónov euro pôvodne sa volal súdruh Marhuľa.  Jeho detičky si veselo užívajú jeho majetok podobne ako detičky Kočnera, Baštrnáka a spravodlivosť stále spí.

 Šuster a Marhuľa ale stretával sa aj s Gašparom Špelcom Ostrostrelcom, Marhuľu podľa všetkeho kryje Babiš takže na súd ho nevidá maju rozrobené pechtle mechtle s Duckáho zmenkami. Šuster a Marhuľa ale stretával sa aj s Gašparom Špelcom Ostrostrelcom, Marhuľu podľa všetkeho kryje Babiš takže na súd ho nevidá maju rozrobené pechtle mechtle s Duckáho zmenkami. (FB)

 

Situácia sa vyvíja je 23.júla 2020

Nikto nevie urobiť rannú kávu tak, ako NAKA človeku, čo sa štyri roky „cítil dobre a užíval si to“. Najpríjemnejšie na kolenách pod múrmi Kremľa.

 Nikto nevie tak nasrať človeka, ako Honelník Dobytkára Pračku špinavých peňazí v Tipose. Kauzy v rezortoch podliehajúcich SNS.

 Andreja Danka dnes pozvala NAKA na vypočutie.

 V kauze, v ktorú sudca pojednávajúci o vzatí do väzby Norberta Bodora, nazval monštruóznou.

 Obchádzajú ma rozpaky.

 Či mu budú vyšetrovatelia rozumieť ?

 Obchádza ma hrôza.

 Že, Andrej Danko pri svoje rétorickej zaostalosti gymnazistu z Revúcej, prekoná sám seba.

 A na otázku, poznáte Gabrielu Matečnú, bývalú ministerku pôdohospodárstva a Juraja Kožucha, riaditeľa PPA nepoužije starú taktiku.

 Chským ?

 

 

Ešte pár reakcii na članok z FB

Marián Václav ZLÝ DUCH MEČIARIZMU A FICIZMU SA VYVALIL VON CEZ VLADIMÍRA SOTÁKA!

Útoky Klubu 500, ktorého je Soták významným predstaviteľom na vládu, nabrali za ostatné 2 dni nechutné rozmery. Soták už ani neskrýva, že je agentom Smeru a novovznikajúceho Hlasu. Život a dielo Sotáka by životopisec mohol nazvať Privatizoval za Mečiara, obed hltal za Fica. Soták určite nepatrí medzi tých, ktorí dokázali vybudovať ekonomicky prosperujúce firmy na kolene. Nie je Ján Lunter, banskobystrický župan, ale predovšetkým zakladateľ spoločnosti Alfa Bio, nie je Anton Zajac, spolumajiteľ Esetu, ktorý dodáva antivírové programy do celého informatického sveta, nie je ani Michalom Trubanom, ktorý svoj WEB Support začal vyvíjať ešte ako študent na internáte! Soták je mečiarovský privatizér a tí, ako vie aj ľadový medveď z Grónska, privatizovali firmy najradšej za korunu! Privtizácia sa vtedy rovnala krádež. Bohapustá, banditská, mečiarovská. A dnes jeden z týchto "četných privatizérov mečiarovcov" brutálne útočí na vládu a robí iba to, čo v skutočnosti "podnikatelia" tohoto typu robili celý život : Natŕča paprču a vreští "daj, daj, daj"! " Inak budeme prepúšťať a prepúšťať a prepúšťať"!
Soták je jedným z jedákov povestného obedu "osobností", cez ktoré si chcel Fico zvyšovať šance na svoje zvolenie za prezidenta v roku 2014. Ako to chválabohu dopadlo, vieme.
Ak dnes jeden z týchto jedákov začína robiť podrazy voči vláde, na ťahu je premiér Igor Matovic, aby mu pripomenul, že 498 740 preferenčných hlasov získal vo voľbách on a nie Soták, ani Klub 500!
Takže krátke zhrnutie: Matovič musí rokovať, ale nesmie sa nechať vydierať! Nikým!
Ani Sotákom, ani odborármi!

A ešte niečo z diskusie

Presne, pán Kovacs. To, čo si Bravčo Adam Sotak dovolil nakydali na predsedu vlády, je na žalobu. Nuž, skončili mu líbanky s opilcom Robertkom Bradavicou, a aj mnohým ďalším a je z toho veeelika nespravodlivosť. Ináč, tá knižka Lotosa Banáša o Štefánikovi je slabučkaaaa! Za všetko hovorí napr. Dialóg mladého Štefánika s Masarykom. Slohová práca deviataka.....

Inak  ľudí, čo robia veci v rozpore s právom, treba potrestať a nerobiť hrubé čiary za ich špinavosťami, ak sa chcete k nám pridať do  skupiny Antifico a Antismer kliknite na odkaz je nás ako 6000.

                                               ANTIFICO A ANTISMER

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Keď rozsudok urýchlia, môžu všetko pokaziť. Ukázala to kauza Majský

Pri Cervanovej sa člen senátu za verdikt hanbil.

AUTORSKÁ STRANA PETRY PROCHÁZKOVEJ

Smrť, pre ktorú Zelenskij zdvihol telefón, aby prosil Putina

Podozrivá smrť trojročného chlapca poodhaľuje ruské spôsoby na Kryme.


Už ste čítali?