„Ja keby som mal tú moc spravím také Harakiri, len by sa tu prášilo“ !

Autor: Július Kovács | 6.8.2020 o 14:23 | (upravené 9.8.2020 o 13:27) Karma článku: 10,60 | Prečítané:  11089x

V čase, kedy vplyvní v politike Smer-SD spolu s vplyvnými čo ich riadili z hotela agenta štb, mali ťažké sny a čakali, kedy si ich NAKA vyzbiera po poprave novinára a snúbenice, kasal sa Peter Pellegríni :

„Ja keby som mal tú moc spravím také Harakiri, len by sa tu prášilo“ !

Áno, súdruh Pellegríni, keby si mal „Tú moc“. Ako vtedajší predseda vlády, bezmocný a vybavený iba jediným.

Upratať v mysliach občanov krv z Veľkej Mače. Dvojnásobnú.

Výrok je z apríla roku 2019. Z času, kedy Marián Kočner bol vo väzbe a dvanásť rokov spiaca spravodlivosť po ficovský a pellegrríniovský začala prinášať prvé dôkazy.

Súd je dnes na konci drámy obsahu politiky formulovanej Ficom.

Moc , peniaze, sex.

Tak charakterizujú predsedu Smer-SD jeho najbližší.

Rovnako, ako Mečiarovi prischli „Krvavé paprče“, tak aj Fico s Pellegrínim márne hľadajú druh mydla, čo umyje. Ruky.

Poučenie iba pre „sociálneho demokrata“, súdruha Petra Pellegíniho, ktorého zmena zdravia jeho oči je neprehliadnuteľná. Chorobnosťou.

Harakiri, alebo Seppuku, je rituálna samovražda obvineného samuraja. Pellegríni nespĺňa znaky „Kódexu Bušidó“ ani obsah morálneho kódexu Samuraja. Po včerajšku však čaká na prvé, a nie posledné, obvinenie.

Najprv si obvinený krátkym mečom poraní brucho, aby mu pomocník samovraždy sťal hlavu.

Po dvanásťročnom podiele na barbarskej politike Smer-SD v pozícií podpredsedu Smer-SD nie je treba sa pýtať na (ne)moc Pellegríniho.

Iba vysloviť počudovanie s otázkou.

Ako je možné spáchať samovraždu, keď sa nehľadá krátky meč, ale povestné Špáradla.

Tými, špáradlami, sa nedá vyčistiť chrup.

S mŕtvolami dvoch mladých ľudí.

O peniazoch bude čochvíľa vypovedať Robert Fico.

O sexe Fico s Pellegrínim.

Odkaz do budúcnosti.

Ak počujete hlasy, že neviete vládnuť spravodlivo, bez krvi, začnite tým, že hlas umlčíte.

To sa stalo, Ján Kuciak a Martina Kušnírova.

Jedno je isté

Ficov teplý f*s dostal názov hlas.

Apropo volili sme v jednom jedinom obvode podľa strán, nie je v rozpore s ústavou prestupovať zo strany do strany?

Ak si niekto myslí, že vražda skonči tým, že vinný bol len Kočner a spol., tak je na omyle, veľmi dobre vieme, že objednali ju h*jzli, čo o nich Ján Kuciak písal, preto sa nevyšetrujú veci, ktoré opísal vo svojich článkoch a preto Lučanský a Saková rozpustili vyšetrovací tím, aby náhodou neboli obvinení hlavní objednávatelia vraždy a medzi nich patrili minimálne Fico, Haščák, Kaliňák a ľudia napísaní na bráne, ktorou prešli vrahovia v osudnú noc, keď zavraždili Jána Kuciaka a Martinu Kušnírovú. Mala to byť vražda na výstrahu, aby na nich nikdy viac neukázal prstom , aby nás zastrašili, no nie, teraz sa budete triasť vy aj celá policajná, justičná a oligarchisticko ŠtB a KGB mafia.

Prečo sa bojíte odsúdiť Kočnera a Trnku, paní z justičnej mafie? Prečo ste prepustili Denisu Cvikovú a ďalších? Prečo potrebujete mimoriadnu ochranu? Prečo sa odročil zákon o prokuratúre? Prečo mate sprosté reči o dlhých rozhodovaniach? Lebo máte strach, mate to napísané na čele, srší Vám klamstvo z očí a neprekryjete to ani drahými vilami, autami, hodinkami, zamrežovanými kovanými bránami, dobehne vás spravodlivosť občanov. Ak sa spoliehate na predčasné voľby a návrat Fica alebo Pellegríniho a svoju záchranu, nuž ste sa prerátali a spravodlivosť si vás dostihne aj s úrokmi. A všetkých.

Ešte bonbónik zatkli Majského. Takže Kočnera, Bodora, Majskeho máme tam kde majú byť a teraz nasleduje kvarteto Fico, Kaliňák, Richter, Počiatek a potom ďalší. Slovensko sa teší na to ako budú konečne v putách, hneď sa bude lepšie dýchať. Rozkradli a defraudovali š´tat a nezabudneme ani na trio Mečiara, Bodora a Lexu. 

 

Pod obrázkom video, aké svinstva sa odohrávali na Majskho haciende  nahraté 5.8.2020Pod obrázkom video, aké svinstva sa odohrávali na Majskho haciende nahraté 5.8.2020 (OZ ľudia dobrej mysle) Svetlana Ficová a Ladislav Fico boli vymazaní pred voľbami 2020 z obchodného registra. Kriminálny čin?Video o tom, ako je možné že meno Svetlana Ficová a Ladislav Fico sa stratilo z OR.Video o tom, ako je možné že meno Svetlana Ficová a Ladislav Fico sa stratilo z OR. (OZ Ľudia dobrej mysle) A ešte správy AntiFica a AntiSmeru video bude pravidelné001 Správy Antifico a Antismer štvrtok 6.8.  Bejrut, Hirošima, Majský, Kočner, Haščák, Goga, Kmotrík001 Správy Antifico a Antismer štvrtok 6.8. Bejrut, Hirošima, Majský, Kočner, Haščák, Goga, Kmotrík (OZ ľudia dobrej mysle)

 

Inak  ľudí, čo robia veci v rozpore s právom, treba potrestať a nerobiť hrubé čiary za ich špinavosťami, ak sa chcete k nám pridať do  skupiny Antifico a Antismer kliknite na odkaz je nás ako 7000.

                                               ANTIFICO A ANTISMER

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Dobré ráno

Dobré ráno: Trest za marihuanu je vyšší ako za znásilnenie

Za opätovné držanie marihuany hrozí niekoľkoročné väzenie.

Antiplagiátorský zákon sa Matoviča, Kollára a Gröhlinga zrejme nedotkne. Môžu ho prepísať

SaS aj rezort školstva chcú, aby celý zákon platil len pre novozískané tituly.


Už ste čítali?