Fico členovia Smeru, Hlasu boli zmazaní z obchodného registra. Čižnárove peklo na rozlúčku

Autor: Július Kovács | 8.8.2020 o 16:03 | (upravené 10.8.2020 o 2:05) Karma článku: 10,29 | Prečítané:  41676x

Na rozlúčku s úradom prokuratúra vymazala všetkých členov strany smer KS a hlas KS z internetovej verzie obchodného registra. Nenájdete tam Rašiho, Svetlanu Ficovú, alebo problémového podnikateľa Ladislava Fica.

Keď bude smrteľník chcieť zistiť, ako podnikali, tak bude musieť ísť na prokuratúru a zaplatiť poplatok za výpis 4 EUR. Pri Svetlane Ficovej a jej 700 firmách to je skromných 2800 EUR.

Tesne pred voľbami roku 2020 boli vymazaní z obchodného registra manželka Fica Svetlana Ficová a jeho brat Ladislav Fico. Treba preveriť, kto to urobil a poslať na nich daňovú kontrolu a zistiť odkiaľ má pán Fico peniaze . Pán Matovič, pán Mikulec, pani Kolíkova, páni poslanci, pani prezidentka  žiadame o rýchle preverenie a daňovú kontrolu. Hor sa do boja proti korupcii !!!

Ale ide aj o ostatných Glvac má podľa  obchodného registra viditeľnú len jednu firmu, Kaliňák len 4, Počiatek len jednu, Baštrnak žiadnu, Kočner a Majský všetky.

Prosím Vás, čo mienite s daným stavom urobiť a ako chcete bojovať proti korupcii, keď sú takéto veci možne a zdá sa že to tu niekto nerieši?

Nás nezaujíma u ktorého oligarchu Fico spal a v ktorom kaštieli, ale zaujíma nás pôvod jeho majetku a jeho podvody. Kaštieľ je len odpútania pozornosti od podstatného. Peniaze, ktoré Fico a spol. za 12 rokov ukradli teraz chýbajú občanom SR a treba ich vrátiť, chýbajú nám, boli ukradnuté.

Tento mail posielame na UV, prezidentke, ministerstvo spravodlivosti, ministerstvo vnútra, médiám aj na MVO ( mimovládne organizácie ).

Na predošlý mail poslancom NRSR o etickom kódexe poslanca a kanceláriách sme zo 150 poslancov dostali 9 odpovedí len tri relevantné. Viem že každému by sa páčilo mať dva mesiace prázdnin a mať na asistentov mesačne 3000 E plus kancelárie zamknuté na hradnom vŕšku, bez úradných hodín chránené políciou.  

Drvivá väčšina z Vás poslancov viac ako  90 percent nereaguje na maily a na telefóny. Toto je Váš prístup k voličom, asi sa riadite slovami zosnulého Pašku alebo oligarchu Haščáka?  Napravte to!!!

Mimochodom v Čechách má každý poslanec kanceláriu v kraji, kde ho volili otváracie hodiny pre verejnosť a na asistentov v prepočte len 2000 eur u nás 3000 eur. Dokedy pani poslanci a politické strany mienite zakonzervovať Mečiarov politický systém volieb. 

V Čechách a inde urobili nápravu už viac ako pred 20 rokmi. V Čechách sa viac ako 20 rokov volí po krajoch a je ich 14, nie nezmyselný jeden obvod, ktorý umožňuje oligarchom politickú kontrolu nad stranami. Poslanci snemovne je ich 81 dokonca majú presne 81 obvodov. 

Mimochodom volili sme za strany,  myslite si že je normálne že poslanec prestupujete zo strany do strany, nemal by toto preskúmať ústavný súd ??

Dúfajme,  že dostaneme viac ako 9 odpovedí

 

OZ Ľudia dobrej mysle

Lišćie Nivy 4

Bratislava

 

Antifico a Antismer FB skupina s viac ako 7000 ľuďmi

https://www.facebook.com/groups/639148536416763/

 

O vašich odpovediach budeme informovať v našich médiách aj na sociálnych sieťach

Ďakujeme za skoré odpovede a prajeme pekný deň.

A vyzývame Vás k spolupráci, chceme žiť v právnom štáte. A  my občania sa chceme podieľať na riadení štátu volá sa to priama demokracia aj medzi voľbami. Chceme funkčné referendum a rešpektovanie vole voličov ale aj nevoličov občanov SR.

Pripomienky od našich členoch

Ďakujeme pani Kolíková, že sa takto staráte o Ficovcov

ČIŽNÁR ZASE UKÁZAL AKO VYZERÁ PEKLO V PODANÍ KOMUNISTU.

Na rozlúčku s úradom prokuratúra vymazala všetkých členov strany smer KS a hlas KS z internetovej verzie obchodného registra. 

Nenajdete tam Rašiho, Svetlanu Ficovú alebo problémového podnikateľa Ladislava Fica. Keď bude smrteľník chcieť zistiť ako podnikali, tak bude musieť ísť na prokuratúru a zaplatiť poplatok za výpis 4 EUR. Pri SF a jej 700 firmách to je skromných 2800 EUR.

 Video o tom, ako je možné že meno Svetlana Ficová a Ladislav Fico sa stratilo z OR.Video o tom, ako je možné že meno Svetlana Ficová a Ladislav Fico sa stratilo z OR. (OZ Ľudia dobrej mysle)

Inak pokiaľ bude na Slovensku jeden volebný obvod, ktorý zaviedol otec národa, boxerista Mečiar, dovtedy budú stále oligarchovia ovládať Slovensko a volič bude pre nich len h*vno.

Video Vrátil som sa k porovnaniu lebo u nás nevolíme ľudí z regiónu, ale Matoviča, Fica, Sulika, Kollára a popri nich sa zvezie kopec neznámych ľudí a tento systém vedie  k tomu že Bratislava sa rozvíja na úkor ostatných regiónovVideo Vrátil som sa k porovnaniu lebo u nás nevolíme ľudí z regiónu, ale Matoviča, Fica, Sulika, Kollára a popri nich sa zvezie kopec neznámych ľudí a tento systém vedie k tomu že Bratislava sa rozvíja na úkor ostatných regiónov (OZ Ľudia dobrej mysle)

Inak  ľudí, čo robia veci v rozpore s právom, treba potrestať a nerobiť hrubé čiary za ich špinavosťami, ak sa chcete k nám pridať do  skupiny Antifico a Antismer kliknite na odkaz je nás ako 7000.

                                               ANTIFICO A ANTISMER

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Dobré ráno

Dobré ráno: Trest za marihuanu je vyšší ako za znásilnenie

Za opätovné držanie marihuany hrozí niekoľkoročné väzenie.

Antiplagiátorský zákon sa Matoviča, Kollára a Gröhlinga zrejme nedotkne. Môžu ho prepísať

SaS aj rezort školstva chcú, aby celý zákon platil len pre novozískané tituly.


Už ste čítali?