Videl Kočnera niekto vo väzenskom mundúre, alebo v jeho cele? Asi nie.

Autor: Július Kovács | 11.9.2020 o 8:18 | (upravené 16.9.2020 o 11:02) Karma článku: 10,21 | Prečítané:  38703x

Ak by bol Kočner v reálnej base, tak mu spoluväzni urobia so života peklo a preto si myslím že si ďalej žije ako v bavlnke. Oligarchovia aj sudcovia sa boja, aby nezaspieval a nevytiahol ďalšie nahrávky. Možno žerie aj kaviár.

Dokonca sú aj hlasy, že v base vôbec nie je a že je to len divadielko .

Rád by som videl Kočnerovu celu a rád by som spoznal nejakého jeho spoluväzňa, alebo absolvoval, alebo čítal rozhovor s jeho spoluväzňami. Neviem v ktorej base je a rád mu napíšem list, lebo rád by som sa s ním stretol, alebo komunikoval, kam ho vlastne mám adresovať?

Aj je aj umiestený v cele bolo by fajn ju vidieť a bolo by aj dobré vedieť, koľko návštev má tento človek za deň a kde ich absolvuje.

Lebo na súdy chodí vysmiaty má nafarbené vlasy je vždy výborne upravený a je nahodený v  parádnom obleku bez jediného pokrčenia, kto mu ho žehlí?. Na rozdiel od Zsuzsovej, Marčeka, Szaba, Adruska.

Keby bol Kočner v cele s inými väzňami, tak by ho asi terorizovali od rána do večera a už by spieval, takže toto si nesmú dovoliť.

Je zaujímavé že v base riadi predaj svojho majetku a ešte stále mu nebol zďaleka všetok zaistený a možno vôbec.

Myslím si, že ak je aj Kočner v nejakej cele má nadštandardné služby. Aj keď nám jeden človek, ktorý sa zjavuje na našich stretnutiach že tvrdil, že Kočner v base nie je a že ho držia na hotely a celé je to len divadlo.

Pokiaľ bude Kočner oslobodený Slovensko má veľký problém s tým, že nie je demokratická krajina. A môže si pani prezidentka a Kollár aj Matovič hovoriť čo chcú. Ak Kočnera oslobodia obrátime sa na OLAF aj do Štrasburgu. Pretože to dokazuje jedinú vec vymožiteľnosť práva je niekde na úrovni Malty, alebo Bieloruska a Slovensko potom do EÚ nepatrí, pokiaľ budú vrahovia vyhlasovaní za nevinných.

Kliknite na odkaz alebo na obrázok 

Protest proti justičnej mafii zavolali na nás políciu 

Justičná mafia rozhoduje ako chce mafia. Kočner je vraj nevinný vraj treba akceptovať.  Justičná mafia rozhoduje ako chce mafia. Kočner je vraj nevinný vraj treba akceptovať. (OZ Ľudia dobrej mysle)

 

Toto som povedal tesne pred tým ako vyniesli rozsudok v Pezinku a veru nemýlil som sa video

Mafiánsky štát.Mafiánsky štát. (OZ Ľudia dobrej mysle.)

Video 

Piatok o piatej za Jána a Martinu a za uväznenie Kočnera a jeho komplicovPiatok o piatej za Jána a Martinu a za uväznenie Kočnera a jeho komplicov (OZ Ľudia dobrej mysle)

 

Tento človek v červenom rámiku vraj bývalý policajt sa nám zjavuje na stretnutiach, toto je snímka spred justičného paláca, kde sudca Golian opakovane súdi Janička proti Jankovskej. V malej miestnosti aby sa tam nevošla verejnosť.Tento človek v červenom rámiku vraj bývalý policajt sa nám zjavuje na stretnutiach, toto je snímka spred justičného paláca, kde sudca Golian opakovane súdi Janička proti Jankovskej. V malej miestnosti aby sa tam nevošla verejnosť. (FB)

Ešte príspevok generála Macka ako každeho občana špehuje SIS, článok je pod obrázkom kliknite nan

ŠpehovanieŠpehovanie (FB)

Príspevok Ondreja Janíčka o Trenčianskej mafii kliknite na obrázok.

Kamarátky Jankovskej, Sme mafiánsky štát.Kamarátky Jankovskej, Sme mafiánsky štát. (FB)

 

Inak  ľudí, čo robia veci v rozpore s právom, treba potrestať a nerobiť hrubé čiary za ich špinavosťami, ak sa chcete k nám pridať do  skupiny Antifico a Antismer kliknite na odkaz je nás ako 5000.

 

                                               ANTIFICO A ANTISMER

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Kam ísť na test, čo s pozitívnymi a čo bude s netestovanými? (otázky a odpovede)

Certifikát z plošného testovania na Covid-19 je vstupenkou do obchodov.

Píše Juraj Buzalka

S tyčinkou v nose tvoríme históriu

Politické spoločenstvo sa deje prostredníctvom rituálov.


Už ste čítali?