Foto a video reportáž. Boj proti Justičnej mafii a ako zasahovala proti nám ochranka.

Autor: Július Kovács | 15.9.2020 o 16:17 | (upravené 15.9.2020 o 16:36) Karma článku: 4,91 | Prečítané:  1619x

Boli sme v stresse keď okolo Vás pobehuje polícia, ochranka a strážcovia zákona a len preto lebo sme si trúfli poukázať na súdnu mafiu. Teraz sa chovajú ochrankári horšie ako za Fica. Fica nenávidíme. Ale za Fica sa plagát 

smel aspoň oprieť o plot. Takže niektoré videá su aj pootáčané.

Náš plagát pred parlamentom, samozrejme sa nás snažili vyhnať Kollárovi Guspanovi ľudia,

na videá treba kliknuť niekedy aj dva krát, aby sa pustili.

Prísne strážené od verejnostiPrísne strážené od verejnosti (OZ Ľudia dobrej mysle)

Ale bránili sme sa 

Zrejme niekomu veľmi vadí keď sa bojuje proti justičnej mafii. Poslanci sú výborne chránení len tak ľahko sa k ním nedostaneteZrejme niekomu veľmi vadí keď sa bojuje proti justičnej mafii. Poslanci sú výborne chránení len tak ľahko sa k ním nedostanete (OZ Ľudia dobrej mysle)

Poslanci sú veľmi chránení pred verejnosťou a voličmi

Vraj zastupiteľská demokracia, demokracia v ktorej neviete kto Vás zastupuje lebo ste volili stranu a keď pán poslanec prestúpi  alebo vystúpi alebo strana zanikne tak je po zastupovaní, ako je to vôbec možnéVraj zastupiteľská demokracia, demokracia v ktorej neviete kto Vás zastupuje lebo ste volili stranu a keď pán poslanec prestúpi alebo vystúpi alebo strana zanikne tak je po zastupovaní, ako je to vôbec možné (OZ Ľudia dobrej mysle)

Snažili sme sa dostať k  poslancom neúspešne.

 Išli sme pred hrad. aj tam sme im vadili dokonca sa nám pokúsili plagát zničiť, lebo sme ho opreli o stĺp kapitána Danka. Rozzúrení hradní strážcovia

Ale nedali sme sa . Vraj sa nič nesmie opierať o stĺp kapitána Danka lebo je to pietne miesto, výborne len tak ďalej.Ale nedali sme sa . Vraj sa nič nesmie opierať o stĺp kapitána Danka lebo je to pietne miesto, výborne len tak ďalej. (OZ Ľudia dobrej mysle)

Samozrejme na nás Guspanova stráž poslala aj štátnu políciu 

 

Náš plagát sme ukázali aj nemeckým turistom krútili hlavou

 

Poobede sme zašli pred úrad vlády ani tam sa nesmie opierať plagát so súdnou mafiou na to sú hákliví. Minule mi vzali občiansky vraj aby pre kontrovali či nie som súdne trestaní a či im nehrozí z mojej strany nebezpečenstvo. Proste plot je majetok úradu vlády a je špeciálne chránený.

 

A boli sme aj pred prezidentským palácom tiež im strašne vadil náš plagát a tiež nám tvrdili, že nič nedosiahneme a len si narobíme nepríjemnosti.

Okamžite nabehla ochranka pani prezidentky, čo si to vraj dovoľujeme

Takže neopovážte sa niečo opierať o prezidentský palác. Lebo zavolaju na Vás políciu.Takže neopovážte sa niečo opierať o prezidentský palác. Lebo zavolaju na Vás políciu. (OZ Ľudia dobrej mysle)

 

Nuž pani prezidentke nevadí že Fico, Kaliňák, Čižnár, Trnka nie su v base. A rozhodnutie že Kočner je nevinný vraj treba akceptovať. Pani prezidentka nerobte Šípovú Ruženku. Sme mafiánsky štát.Nuž pani prezidentke nevadí že Fico, Kaliňák, Čižnár, Trnka nie su v base. A rozhodnutie že Kočner je nevinný vraj treba akceptovať. Pani prezidentka nerobte Šípovú Ruženku. Sme mafiánsky štát. (OZ Ľudia dobrej mysle)

A samozrejme nesmela chýbať ani policia aby nám brali preukazy , lebo sme opreli plagát o plot prezidentky. 

Pani policajti v akcii. Ešte perlička člen prezidentkynej ochranky si písal čísla policajtov , lebo sa mu nepáčilo zrejme, že nás polícia nevedela odohnať, keďže nám zakázali opierať plagát vzali sme ho do rúk. Je ťažko pochopiteľné pre ochranku že dvaja ľudia fakt nie sú zhromaždenie. 

No a na záver sme si zašli na námestie SNP prekontrolovať či nezničili Smer a spol. za pomoci bezdomovcov portrét Jána a Martinky. Nechápeme prečo im neurobia ani jednu posratú tabuľku. Zrejme im bolo dobrý len pred voľbami. Upozornili sme NRSR, ministerstvo kultury, poslancov, prezidentku ale majú teraz dôležitejšie veci ako nejakú tabuľku, chápeme plne.

 

 

 

Takže by bolo najlepšie aby sa na Jána a Martinku zabudlo možno si spomenú o 3 roky, pred voľbami.

Poukazovať na súdnu mafiu je nebezpečné.

Jeden pán bývalý policajt nám na SNP povedal že Janko a Martina nemali pchať nos do veci ktoré sa nepatria a mohli žiť a že čo čakali?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Dobré ráno

Dobré ráno: Trest za marihuanu je vyšší ako za znásilnenie

Za opätovné držanie marihuany hrozí niekoľkoročné väzenie.

Antiplagiátorský zákon sa Matoviča, Kollára a Gröhlinga zrejme nedotkne. Môžu ho prepísať

SaS aj rezort školstva chcú, aby celý zákon platil len pre novozískané tituly.


Už ste čítali?