Lepší Baran u súdruha Blahu, ako hladný Dôchodca , volič Fica a Pellegríniho, na streche.

Autor: Július Kovács | 25.9.2020 o 10:29 | (upravené 26.9.2020 o 6:35) Karma článku: 10,50 | Prečítané:  11686x

Vláda nevie do čoho investuje 8 miliárd od Európy. Kričí hlasom smädného ten, čo bol odpojený od peňazí občanov. Robert Fico. Najneúspešnejší predseda vlády, no milovaný svojimi dôchodcami, na streche dvanásť rokov 

čakajúcich na poštára a trinásty dôchodok.

Keď predseda Smer-SD dokáže vykradnúť „vlastný byt“ daňového podvodníka a väzňa štátu, Bonaparte, môže niekto súdny nepochopiť, že lúpenie štátu a jeho občanov bola prirodzená mentálna výbava najchudobnejšieho súdruha od Migaša a jeho SDĽ.

A najbohatšieho sociálneho netvora v Smer-SD, mysliaceho najpresnejšou charakteristikou doby ľadovej, času socializmu.

Návratom k 42 rokov známemu – „Kto nekradne, okráda vlastnú rodinu“.

Spojené nádoby kvičia podľa tých istých nôt slovenskej verzie Predanej nevesty, štátu, lebo aj súdruh od Pavla Pašku, Richard Raši, chce verejnú diskusiu o 43 miliardách eur, o Pláne obnovy Slovenska.

No, aby to bolo kompletné, rovnako kričia aj tí prekuknutí, druhá odnož oligarchov Smer-SD, súdruhovia z Progresívneho Slovenska.

Pre vyšetrovateľov kriminálnych činov je vždy výhodné, ak na jednej lúke milovníkov štátnej pokladnice sa popásajú všetci zlodeji.

Položiť slovenskú ekonomiku s dvojciferným rastom, s obdivom a úctou okolitého sveta naozaj dokáže iba socialista. A ich volič.

V decembri 2005, súdruh Raši a Pellegrínim, boli ste pri tom, keď komunisti a eštebáci Fica priniesli dar nechceného.

Predvolebný program Smer-SD s názvom - "Návrat k ľudskej dôstojnosti" .

Po dvanástich rokoch vlády oligarchov Smer-SD a poslušných vykonávateľov ich príkazov vidíme výsledok. Bitúnok č.12, v ktorom porážajú občanov Slovenska.

V roku 2006 zadali súdruhovia Smer-SD pre súdruhov SAV vypracovať "Stratégiu rozvoja slovenskej spoločnosti do roku 2030".

Materiál, ktorý stál 900 tisíc eur , aby nepriniesol ŽIADNE riešenie rozvoja !!!

A Vy teraz chcete, aby sa s touto komunistickou „ekonomickou“ Tlupou od Fica s Pellegrínim či súdruhom Štefunkom z PS viedla seriózna debata o Programe rozvoja Slovenska naviazaného na mimoriadne finančné zdroje EÚ ?

Dnes už každý človek, aj ten váš dôchodca na streche vie, že odvádzate pozornosť od podstaty súčasnosti.

Deň po dni vám zatvárajú jedného po druhom zo stáda Náš človek. Ochotných rozmotávať menoslov páchateľov na vyšších poschodiach politiky. Nedotknuteľných.

Každý deň vidíte, že slučka spravodlivosti, na ktorú Slovensko čakalo 12 rokov, sa sťahuje. Okolo vášho hrdla.

Fico, Pellegríni, Raší, Žiga, Richter, Blaha a spol., nie ste nič iné ako útlocitní prospechári, bez ideológie zato s plnými peňaženkami. Sen, ktorý uviedol neúspešný Fico slovami čínskeho komunistu - „Nie je dôležité či mačka je čierna, alebo biela, hlavne že chytá myší – sa vám splnil.

Ale aj občanom, ktorí prekukli zosmiešňovanie tragickej udalosti vraždy novinára a popravy jeho snúbenice, slovami Fica :

„Sused zabil Mačku“ !

Dnes samé dobré správy.

Výroba voličskej podpory Tlupy Fica a Banditov Pellegríniho Focusom a Markízou bola občanmi prekuknutá.

No a tak zostalo zúfalstvo, že Ľuboš Blaha nahromadí dostatok ľahkoverných, ktorí sú ochotní jeho Barana nielen kŕmiť, ale aj pridržať.

A ešte jedna zlá správa pre vás, z Ficovej Tlupy.

Dôchodcovia čakajú svoj dvanásť rokov sľubovaný trinásty dôchodok doma, nie na vašej streche.

Video každý piatok prídite na námestie SNP o piatej a kým nepadnú mafiáni budeme chodiť

Každý piatok o piatej na SNP proti mafiiKaždý piatok o piatej na SNP proti mafii (OZ Ľudia dobrej mysle)A ešte článok v našom bloggerovi , kliknite na obrázok alebo na odkaz   Odpísal mi predseda najvyššieho súdu Ján Šikuta. Kočnera neodsúdia v prípade objednávky vraždy. V skratke.  Predseda Najvyššieho súdu SR Ján ŠikutaPredseda Najvyššieho súdu SR Ján Šikuta (FB)

Inak  ľudí, čo robia veci v rozpore s právom, treba potrestať a nerobiť hrubé čiary za ich špinavosťami, ak sa chcete k nám pridať do  skupiny Antifico a Antismer kliknite na odkaz je nás ako 5000.

                                               ANTIFICO A ANTISMER

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Kam ísť na test, čo s pozitívnymi a čo bude s netestovanými? (otázky a odpovede)

Certifikát z plošného testovania na Covid-19 je vstupenkou do obchodov.

Píše Juraj Buzalka

S tyčinkou v nose tvoríme históriu

Politické spoločenstvo sa deje prostredníctvom rituálov.


Už ste čítali?