Petícia proti odvolaniu Jána Mičovského ministra pôdohospodárstva a rozvoja vidieka

Autor: Július Kovács | 6.10.2020 o 9:32 | Karma článku: 6,55 | Prečítané:  680x

Oligarchovia útočia na najlepších ministrov a tlačia na odvolávanie čestných ľudí na úradoch ako sú Zuzana Šubová, Ján Mičovský, Marek Krajčí.  Natália Milanová a iní. Chcú zostať nepotrestaní a naďalej beztrestne kradnúť a klamať.

Takže odkaz a prosím Vás zdieľajte a podpisujte.

Petícia proti odvolaniu Jána Mičovského ministra pôdohospodárstva a rozvoja vidieka

Text petície

Sme proti odvolaniu Jána Mičovského, ktorý si jediný trúfol urobiť forenzný audit na ministerstve pôdohospodárstva a rozvoja vidieka a hlavne jeho zásluhou skončilo viac ako 20 ľudí vo väzbe a začal sa domino efekt a ľudia konečne začali rozprávať o tom, ako skutočne fungujú ministerstvá, štátne inštitúcie a korupcia na nich. Stačí spomenúť mená ako Kvietik, Kožuch a zrazu sa v tom vezie aj Bodor a ďalší.

Je samozrejme oligarchovia sa snažia zachrániť a preto útočia na Mičovského pomocou oligarchov a ich médií, ako sú ľudia združení v agroferte, vedenie SPPK a iní. Chcú naďalej rozkrádať vyciciavať štát a chcú zostať nepotrestaní.

Ján Mičovsky má pravdu, dotácie treba dáť hlavne malým a stredným pôdohospodárom  a hlavne aby sa neušlo Agrofertu Burešovi, Bacovi, JnT, Pente, Šebekovi, Maxonovi, Roškovej, Šimonovi a iným, ktorí si tu už nabrali dotácie aj na 30 rokov dopredu.

A tých 500 hektárov nech platí,  prijať zákon a nikomu viacej. Nech sa peniaze rozdajú aj pre farmárov aj s menšími výmenami, čo pestujú zeleninu, ovocie a chovajú zvieratá v prírodných výbehoch, čo naozaj produkujú a zabezpečujú kvalitné plodiny a nie podporovať oligarchov, čo pestujú repku olejku, alebo len kosia lúky a dovážajú aj nekvalitné produkty zo zahraničia napríklad poľské sliepky, poprípade berú dotácie na betónové plochy.

Naopak vyzývame  vládu a parlament, aby schválili zákon, aby sa forenzne audity urobili vo všetkých štátných inštitúciách a vyvodili sa dôsledky voči ľuďom, ktorí sa podielali na korupcii a rozkrádaní. Hlavne na ministerstve práce a sociálnych vecí, sociálnej poisťovni,  ministerstve dopravy. ministerstve hospodárstva a iných, potom sa určite ocitnú vo väzbe aj ľudia ako Kaliňák, Fico, Počiatek, Richter a Vážny. 

Je smutné, keď si ešte Majský, Bašternak, Široký, Kmotrík, Haščák a iní a ich deti a ich príbuzní užívajú nakradnuty majetok. Kam sa podela hmotná zodpovednosť a preverovanie majetku, ktoré ste nám sľubovali? Koľkokrát ste použili ústavnú väčšinu? Korona je na celom svete a napriek tomu tam justícia a policia funguje.

Kedy bude vyvodená zodpovednosť voči justičnej, exekučnej, notárskej a inej mafii? Ano niečo sa preveruje, ale je to málo a podstatné veci ako mýtny tender, tipos, SPP aj mnohé závažné kauzy o ktorých písal Ján Kuciak sa nepreverujú.

Aby tu všetko nevyhnilo ako povestné Mečiarove pro forma zrušené amnestie na ktorých sa Mečiar dodnes  dobre zabáva.  Aby neboli odvolávaní čestní ľudia ako sú Ján Mičovský, alebo Zuzana Šubová a neboli chranení ľudia ako sú napriklad Guspan, Vážny a Rudolf.

Aby z vraždy Janka a Martinky boli obvinení aj skutoční objednávatelia a nie len sprostredkovatelia a vykonávatelia.Mimochodom je trápne keď v celej Bratislave nenájdete jedinú pamätnú tabuľu pre Janka a Martinku. Treba si potom položiť otázku. Prečo je to tak? A kto ťahá nitky s úzadia.

Túto petíciu vytvorilo OZ Ľudia dobrej mysle a FB skupina AntiFico a AntiSmer prosím Vás ak Vám na Slovensku skutočne záleží zdieľajte ju a rozširujte. Aby sa k moci zas nedostala mafia, aby sa Slovensko stala normálna krajina, kde zákony platia rovnako pre všetkých a neboli zvýhodňovaní takzvaní naši ľudia.

Preto podpisujem túto peticiu a súhlasím s jej znením

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁR PETRA SCHUTZA

Čas na zadné dvierka

Právny štát sa odkladá. Poľsko a Maďarsko zrejme prinútia Úniu k ústupu.

Nového šéfa polície vyberá aj Spišiak. Prišli štyri prihlášky

Konečné slovo pri výbere bude mať minister Mikulec.


Už ste čítali?