Šef politickej mafie Róbert Fico. Malý Lacko zarobí 3000 eur za deň odsedený v base.

Autor: Július Kovács | 7.11.2020 o 9:43 | (upravené 9.11.2020 o 9:33) Karma článku: 10,14 | Prečítané:  73556x

Ako to, že unikli informacie z vyšetrovacieho spisu o Makóvi ešte pred zatknutím k Tiborovi Gašparovi ? Mafia riadi vládu, parlament, súdy aj políciu? Vraj sme právny štát. Krstný otec je slabý odvar slovenskej reality.

Občania Slovenska to, čo ste videli vo filme komisár Katanyi, alebo vo filme Krstný otec je slabý odvar slovenskej reality a scenára, ktorý nám tu pripravili Lexovci, Lorenz, Mečiar, Kaliňák, Fico, Bugár, Danko a ďalší. Vrchné velenie polície a vedenia prokuratúry, súdov, politikov a oligarchov nám tu založili kriminálnu skupinu na najvyššom poschodí štátu. Štát neriadil parlament a vláda. Ale vládu a parlament riadila mafia.

Táto mafia si za 30 rokov vybudovala sofistikovaný systém rozkrádania štátu, kde občania robia na mafiánov a za žiadnu cenu nechcú pripustiť, aby sa to zmenilo. A využivajú všetky svoje prostriedky na rozvracanie demokratického systému, aby mohli kradnúť ďalej.

Vražda Janka a Martinky. Hlavne im vďačíme za to to že sa dnes tieto zločiny konečne začínajú vyšetrovať. Bohužiaľ zaplatili najvyššiu cenu vlastné životy a nemali by sme na to nikdy zabudnúť. Je nedôstojné, že v hlavnom meste nemajú oficialne ani najmenšiu pamätnú tabuľu. Spustilo sa Kočnerove domino. Kriminalnici v snahe zachrániť sa začali spievať.

To, čím nás roky kŕmili média, boli klamstvá a polopravdy. Zisťujeme, že ctihodné osoby boli prezlečené svine a zločinci media zneuživali na vykreslenie klamlivej reality. Všetky tie smotanky, krištaľové krídla, spravodajstvá, besedy s politikmi boli manipulované, aby vytvorili obraz mafiánov, ako ctihodné osoby. Nesledujte tieto média, ale správy si vyberajte.

Uvidíme v priamom prenose, ako si súčasná vláda poradí s touto silnou skupinou mafiánov a kto vyhrá? Oligarchovia v base zatiaľ okrem Zorra Kollara, Norberta Bodora a Martina Kvietika ešte všetci zďaleka nie sú.  A možno majú silné politické krytie. Ja osobne neverím mohamedánskej rodine Boriska Poriska.

Na Matovičovu vládu útočia otvorene, skryte aj a hlavne medialne. Coronu označujú za detský soplík. Opatrenia ktoré zabraňuju šíreniu nakazlivej choroby označuju za protidemokratické. Nabadajú k nenoseniu rúšiek. 

Socialistom národným, triednym ale aj liberálnym vadí Matovič, Dzurinda, Radičová váľajú na nich všetku vinu,  ale obhajujú Mečiara, Fica, Harabína hlavných vinníkov za daný stav. Zlá Európska únia, ale skvelé Rusko na čele s Putinom. Ceĺe choré a celé zle.

ŠtB majú stále výsluhové dôchodky za to že udavali ľudí a ničili ľudské životy.

Nikto z mafiánov ešte aj vrátane Kočnera nebol právoplatne odsúdený, ešte len prebieha vyšetrovanie a sú len stíhaný vo väzbe.

Je tu úporná snaha o predčasné voľby tak aby vyhral Pellegrini aj za pomoci Fica, Kotlebu. Oni sú len biele kone oligarchov a potom zvrátiť daný stav a nastoliť povôdný režim s inými menami a prepustenie kriminálnikov a ich stiahnutie sa do uzadia.

Miliardy, ktoré rozkradli prevádzajú momentálne na zahraničné účty, prepisujú ich na svoje detičky a známych. A stále nie je legislatíva, ktorá by umožnila odobrať tieto rozkradnute peniaze. 

Takže mafiánov z vlády nám pribúda, ako na páse organizované zločinecké skupiny pôsobili a časť z nich aj ďalej pôsobí na generálnej prokuratúre, špeciálnej prokuratúre, na súdoch, policajnom riaditeľstve na ministerstve vnútra, ministerstve spravodlivosti, ministerstve pôdohospodárstva, úrade vlády, ministerstvách ale aj inde až po okresy . Mafia riadila celú krajinu.

Rozkrádalo sa všetko majetok štátu, súkromný majetok, pozemky, podniky, dane, eurofondy pomocou justičnej, politickej, oligarchicke aj hrubokrkej mafie. Draho sa nakupovalo pre štát a teple fleky v štátnej správe sa rozdavali neschopným detičkám papalášov a ich známym.

Nezabúdajme ani na mená ako Pavol Rýpal, Miroslav Pejko, Robert Remiáš, František Gaulieder a možno aj mnohí ďalší zavraždení mafiou, ktorí sa mafii postavili na odpor.

Ľudia z mafie neprejavili nad ich smrťou a nad smrťou Jána a Martiny  ani najmenší náznak ľútosti naopak smeju sa z ich smrti, nezabúdajme na to a spočítajme im to. Fico dúfa v zázrak miesto toho, aby vzal nohy na plecia a utekal. Je arogantný, drzý a otvorene sa vyhráža.

Tu je skromný výpočet  mafianov samozrejme ešte nie su tu ani zďaleka všetci, treba tento zoznam dopĺňať a aktualizovať. Otázka je, ak bolo takto zasiahnuté a skorumpované horné poschodie štátu, ako to vyzeralo na nižších stupňoch, odpoveď je že uplne rovnako.

Politické šéfovia mafie zatiaľ na slobodeRóbert Fico, Róbert Kaliňák, Ľubomír Vážny, Ján Počiatek, Vladimír Mečiar, Lexovci , Alojz Lorenz

Šéfovia oligarchickej mafie zatiaľ na slobode Haśčák, Široký

Oligarchická mafia stíhaná Norbert Bodor, Zoroslav Kollár, Martin Kvietik

Prvý oligarcha naozaj odsudený Jozef Majský 

Vybavovači stíhaní Marián Kočner a Ladislav Baštrnák

Generálna prokuratúra zrážky s platu 15 percent Dobroslav Trnka

Špeciálna prokuratúra stíhaný Dušan Kováčik

Špecializovaný trestný  nevieme súd Michal Truban

Policajné riaditeľstvo a Naka  stíhaní Tibor Gašpar, Peter Hraško, Robert Krajmer, Milan Mihálik, Marian Zetoch

Šéf kriminálneho úradu stíhaný Ľudovít Makó

Ministerstvo pôdohospodárstva stíhaný  PPA Juraj Kožuch

Štátne hmotné rezervy stíhaný Kajetán Kičura

Ministerstvo spravodlivosti stíhaná Monika Jankovská

Viac o situácii na Slovensku vo videách Politický šef mafie na SlovenskuPolitický šef mafie na Slovensku (FB)

Ako to že Gašpar vedel ešte pred svojím zatknutím čo o ňom povedal Ľudovit Makó? 

Kliknite na obrázok a otvorí sa Vám videoKliknite na obrázok a otvorí sa Vám video (FB)

Ešte pár info o Ficovom človeku u Mikulca: Súčasný policajný prezidengt Peter Kovařik

Video kliknite na obrázok

Kto je Peter Kovařik no Ficov človekKto je Peter Kovařik no Ficov človek (FB)

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Autorská strana Samuela Marca

Ak by sa Fico a Pellegrini chceli vrátiť, nerobili by to lepšie (píše Samo Marec)

Nikam sme sa nepohli, len sa všetci dohádali.

Stĺpček Jakuba Fila

Zhovievavosť voči Matovičovi už vôbec nie je namieste

Premiér vydiera národ aj koalíciu.


Už ste čítali?