Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Náckovia Kotlebu, komunisti Fica a národniari Danka sa spojili do jedného bloku. (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Musime si uvedomiť ,že druhý slovenský štát nevznikol z vôle vlasteneckych ideàlov , občania slovenska vrámci Československej federācie mali a v plnej miere využivali všetky atribúty ,ktorě na konci dvadsiatého storoçia nároby majú.
Slovenskí komunisti veľmi "spràve "predpokladali ,ze v ràmci ČSR manipulācia slov.občanov bude velmi obtiažna ,aj preto sa rozhodli ,ze si pre svoje vlastné účeli založia vlastný ßtàt.
Občania, ktorí veľmi pozorne sledujú politický vyvoj od volieb roku 1992 niesu príliß prekvapení sūčasnými pomermi v justicii a inde ,je to len logickė vyústenie stavu do ktorėho tūto spoloçnosť dostali tī ,ktorí 1.1.1993 tancovali pod ruskou zástavou.
 
Hodnoť

Pravda a lož ...

Nie je jednoduché sa dnes orientovať v slovenskej politike, toľké roky demokraciu ohýbanej a znásilňovanej pohrobkami komunizmu. Ja by som tak jednoznačne nedokázal skombinovať také závery ako autor blogu. Ono to nie je ani na prvý, ani na druhý či ixtý pohľad tak, že do jedného vreca treba vhodiť všetkých tých " náckov ", ako nazval autor blogu podivnú zmiešaninu sociálnych demokratov, národniarov, vlastencov a ľudovcov. V jednom má však absolútnu a nevyvrátiteľnú pravdu : od roku 1948 nám vládnu stále tí istí - komunisti aj keď prekabátení na sociálnych demokratov, či predtým na házeďákov, to sú tí skutoční škodcovia a predstavitelia skutočného ZLA. Ani protagonisti tzv. " nežnej " svoju úlohu nezvládli a nedokázali sa do dôsledkov vysporiadať s pohrobkami totalitného režimu. Keby ich vtedy vhodnou právnou normou odstránili zo spoločenského a politického života, nikdy by nevznikla z ich radov silná vrstva rýchlozbohatlíkov, ktorí ovládajú formou oligarchov celú našu spoločnosť a riadenie štátu. Tí, ktorí sú nejakým spôsobom previazaní so zločinom sú iba špičkou ľadovca a dokazuje to aj fakt, že ich nik s ich súkmeňovcov nijak vehementne za ich prehrešky neobhajuje, lebo sú zatiaľ radi, že im doteraz nik nestúpil na otlak. Bývalí komunisti veľmi rýchlo po novembri 1989 zistili, že v novom spoločenskom poriadku už žiadna komunistická propaganda nebude mať na verejnú mienku vplyv a preto vsadili na silu peňazí, lebo pochopili, že iba peniaze môžu umožniť moc a kto má moc má aj peniaze aj pravdu. Ani Kňažko ani Budaj / nezabúdaj ! / svoju úlohu vodcov protestov na Slovensku neustáli a po príchode Mečiara a jeho vlády sa prepadli do zabudnutia. Ani ich " návrat " do politiky nebol a nie je priveľmi úspešný. Takže čo je pravda a čo lož ?! Isteže, každý si môže veci, deje a súvislosti vysvetľovať po svojom, ale faktom zostáva, že nie mafia, ale červená máfia nám tu šarapatila celé desaťročia a teda akékoľvek umelé spájanie ficovcov s dankovcami, harabínovcami, či kotlebovcami nemá žiadny racionálny základ. Jak SNS, strana Vlasť, tak aj ĽS NS majú od Smeru - SD asi tak ďaleko, ako je od nás vzdialené súhvezdie Alfy centaury. Jediné, čo tieto strany môže niekedy v budúcnosti spojiť je iba silná vôľa zachovať doterajší charakter štátu, ktorý je založený na C - M tradíciach, teda kresťanský, národný a sociálny. Je veľký, doslova priepastný rozdiel v chápaní ideológie sociálnych demokratov, národovcov, vlastencov a ľudovcov. Jediné, čo by sa mohlo teda označiť za spoločný záujem je vlastenectvo, úcta k tradíciám, sociálne cítenie a silná vôľa pomáhať ľuďom. Smer - SD má ale v týchto intenciách veľa čo ešte doháňať. Nech je to už tak, či onak, konanie ľudí by nemali za žiadnych okolností prerásť do nenávisti či aj dokonca viesť k násilnostiam. Ak sa cítime byť demokratmi, tak by sme sa mali aj tak správať. Nenávisť a zloba nie sú nikdy dobrými radcami. Takže, čo je pravda a čo lož ?!
 
Hodnoť

Chcem sa vás spýtať, pán Kováč -

lebo od SME-tiarov dostať vysvetlenie je (asi) nemožné:
Možno pokladať tento váš článok za "politický", ktorému sa karma neuvádza? Alebo je to len prejav akejsi subjektívnej svojvôle, že aj pri uvedenej čítanosti 1000 karmu taja?

Všimol som si to už u viacerých článok od rôznych blogerov.
 


Najčítanejšie


 1. Martin Ondráš: Proti komu vlastne ide použiť armádu minister Mičovský? 7 988
 2. Věra Tepličková: Liečiteľ Marian 2 701
 3. Miroslav Lukáč: Po policajnej akcii BÚRKA a VÍCHRICA príde asi HIROŠIMA a NAGASAKI. 2 240
 4. Peter Remeselník: Prečo polícia odmietla potrestať páchateľa, ktorý narazil autom do ľudí a ušiel ? 2 061
 5. Marián Huštaty: Kedy som sa stal alkoholikom? 1 996
 6. Miroslav Galovič: Kraj, kde nič nie je VI. Bardejov a Bardejovské kúpele. 1 637
 7. Patrik Farula: Kašlime na testovanie. Ale čo potom? 1 395
 8. Gabriela Uhlarova: Anarchistický sociopat 1 374
 9. Milin Kanuscak: Ľubomír Vážny v relácii na Telo znova pourážal Figeľa 1 353
 10. Martin Greguš: Antigenový test vs PCR test. Výsledky štúdie z ČR. Je v tom chaos, ako sa ma laik vyznať? 1 099

Rebríčky článkov


 1. Roman Lechovič: Nestlé a genocída na deťoch
 2. Balázs Puskás: HOAX a dnešná doba
 3. Radoslav Tore: "priemer" náš každodenný.
 4. Michal Kováč: Ktorá profesia bude stále potrebná a dobre platená?
 5. Eduard Bartko: Sledovať spotrebu, rezervovať kapacitu alebo zapnúť a vypnúť? Aj takto sa dá šetriť v IT
 6. Ladislav Větvička: Igor Mažňak probudil Gustava. Probudi aji Jozefa?
 7. Martin Krištoff: Banky v eurozóne sprísňujú prístup k úverom kvôli obavám z pandémie
 8. Jozo Peric: V Chorvátsku dovolenkovalo o tri štvrtiny Slovákov menej ako vlani
 9. Matúš Ďuriga: Youtube podcasty
 10. Peter Slivovic: Hlasový asistent


Už ste čítali?