Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Nebezpečná osoba Jaroslav Naď, prenasledovaný NA PRÍKAZ FICA a piadimužíka Balciara. (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

len dalsia

epizoda do dejin statnej kriminality bananovej republiky.
 
Hodnoť

Slovensko

prestalo byť normálnym štátom akými sú okolité nám podobné krajiny v Európe, Slovensko sa stalo krajinou , ktorú ovláda mafiánske zoskupenie smeristických ficoidov a esenesáckych dankovcov a oligarchov , ktoré krajinu bezbreho drancujú ekonomicky, morálne , ovládajú cez "svojich" ľudí políciu, prokuratúru, súdy, NAKU,VOS,SIS, ovládajú orgány štátnej správy v prevažnej väčšine i samosprávy, rozkradli zdravotníctvo-ľudia zbytočne umierajú jak na bežiacom páse/odvrátiteľná úmrtnosť sme negat. špička v Európe/, kolabujúce a rozkradnuté školstvo a pôdohospodárstvo cez nastrčené simplexné figúrky Lubyyovú a Matečnú, o vrcholných predstaviteľoch ministerstiev kultúry a a MPSVR , o tragikomických postavičkách Laššákove a Richtera radšej pomlčím. Krajina je v koncoch, na hanbu sveta , kolabuje vo všetkých sférach a slovenskí tupovoliči sú spokojní, " něco tady nehraje..."
 
Hodnoť

Kiska je podľa K§§merpozemkový špekulant

a ten predtým ako bol prezidentom nikdy nebol v štátnych službách, ale ten čo je na čele v štátnych "orgánoch" má "IBA" 23 nehnuteľností ??? ktoré podobne ako Rezeš získal "poctivou" prácou Há Há Há Há ... a ten čo na to upozorní, nebodaj len pochybuje o zdroji príjmov je obvinený ...
... čo na to "sociálny" súkmeňovec a strane oddaný súdruh Blábláááháááá ?? ... a sociálny Špáratkogríny?, prepitý preceda už ani nevníma ako sa to z každého kúta na neho sype ! Presne na ten účel bola založená tlupa zlodejov nabaliť sa, napakovať sa, nakradnúť si, poprepisovať na NAŠICH koľko sa dá a pred voľbami tak rýchlo ako sa dá !
 
Hodnoť

Tom a Jerry ...

Je to skutočne príbeh, ako ten kreslený rozprávkový seriál pre deti. Kocúr Tom nemá iný cieľ, iba donekonečna naháňať myšiaka Jerryho. Hovorí sa, že bez vetra sa ani lístok nepohne, takže ak nevidíme do tých super tajných vecí, tak sa asi ťažko môžeme správne rozhodovať, kto je ako vinný či nevinný. V prípade spred 8 rokov, ktorý niesol podobné prvky ako tento, bola obvinená osoba nakoniec rozhodnutím súdu oslobodená ako nevinná. Ja sa vždy riadim ako demokrat princípom prezumpcie neviny a tak, pokiaľ súd nerozhodne, nemal by nikto pozerať na pána Naďa ako na previnilca a vynášať predčasné súdy. Avšak nepoznám v našej armáde žiadneho generála, ktorý by mal takú rýchlu kariéru, bol tak často vyznamenávaný a tak dobre honorovaný ako terajší riaditeľ VS. Nie je to žiadna závisť, iba údiv nad tým, že má tento generál omnoho väčšie príjmy, aké má predseda vlády, či ostatní členovia vlády, poslanci NR SR a dokonca možno aj viac ako majú niektorí špičkoví menežeri, čo je zrejme slovenská a možno aj svetová rarita. Je to iba dôkaz toho, aké sú v dnešnej dobe drahé informácie a aké nebezpečné a možno aj výnosné je s nimi, ak sú veľmi závažné disponovať. IT technológie prinášajú so sebou aj mnoho negatív a prebytok či vlastníctvo takýchto informácií môžu poľahky vytvoriť nedorozumenia, možné ozbrojené konflikty a možno v neďalekej budúcnosti aj zánik ľudskej civilizácie, či ľudstva vôbec. Závažné informácie sú ako oheň - dobrý pomocník, ale zlý pán.
 
Hodnoť

NAKA a Pelegrini

Zaujímavé názvy. Baličov peňazí do alobalu nestíhajú vaky opustených peňazí ich nemrzia.Čo sú to za figúrky hlavne ten druhý . Verím že jeho hviezda zhasne 29 februára. A ostane mu v rukách volant od traktora a sadenice zemiakov. A ten holohlavý generál mu bude robiť pomocníka. Ked ho nesiahnu k zemi tie vyznamenania. A možno aj ja porušujem mejaké utajené udaje tak ma kľudne stíhajte iba k tomu toľko že nám vládne stádo blbcov
 
Hodnoť

Je tu este

jeden problem.Plat tohto lampasaka udajne moze x-nasobne prevysovat tvoje vypocty. No a to je dalsia katastrofa.
 


Najčítanejšie


 1. Martin Ondráš: Prvý minister novej vlády o ktorého sa zaujíma generálna prokuratúra 3 181
 2. Michal Porubän: Senzácia : O poslanca Ľuboša Blahu prejavil záujem Oxford,Harvard a aj Princeton ! 1 318
 3. Matúš Suby: Praktiky košickej chobotnice časť druhá- Keď je udavačstvo eufenizmom 361
 4. Peter Slamenik: Cibuľkovej manžel je ako Columbova žena 101
 5. Ján Šeďo: Sulík vyhlásil vojnu občanovi Slávikovi - konečne ! 93
 6. Martin Greguš: Ľuboš Blaha, etický kódex a jeho koniec na APZ. Správal sa s dôstojnosťou k verejnosti? 84
 7. Michal Šimečka: Dedičstvo Fica a Pellegriniho - sme poslední v EÚ 76
 8. Karolína Olšavská: Keď si rodič prostredníctvom detí plní svoje sny alebo Ako zasiať v deťoch zlo 70
 9. Ján Jakubčo: Slovenská lyžiarska asociácia a zjazdové lyžovanie očami dlhoročného pretekára 63
 10. Július Kovács: Dúhový Peter pokračovateľ Mečiara a Fica želaný oligarchami. 63

Rebríčky článkov


 1. Vladimír Bohm: Zrušenie Trampových profilov urýchľuje koniec sociálnych sietí
 2. Dušan Seberíni: Nehádžte perly pod svine. Príhovor ministrovi zdravotníctva
 3. Erik Koncz: Kam ísť, keď sa bude dať 01: Pustý kostol
 4. Peter Biščo: Zlé jazyky hovoria, že ...
 5. Július Kovács: Poslanec Hlasu Ferenčák a primátor Kežmarku. Nakopaný do zadku ministrom obrany.
 6. Gabo Németh: Gabriel Németh recenzia Ján Maršálek Spoločnosť bez svetla , O súmraku našej kultúry....
 7. Jozef Kovalík: Ako som vycestoval v čase lockdownu na narodeninovú párty
 8. Miriam Studeničová: Zmätenosť pojmov
 9. Stanislav Martinčko: Pellegriniho HLAS volá! Ľudia pustite nás ku korytám, uvidíte, ako vám bude!
 10. Rastislav Vasilišin: Skúste tieto životné triky a budete mať úspešný rok


Už ste čítali?